|
|
Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
| Υλικό: | Δικτύωμα σύρμας από ανοξείδωτο χάλυβα + ταινία PU | ||
|---|---|---|---|
| Επισημαίνω: | poly ripple self cleaning screen mesh,crimped self cleaning screen mesh,crimped vibrating screen wire mesh |
||
| Χαρακτηριστικό | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Υλικό | Πλέγμα από χάλυβα άνθρακα/ανοξείδωτο χάλυβα + λωρίδα PU |
| Τύπος | Υφαντό πλέγμα από σύρμα |
| Άνοιγμα | 1mm - 5mm |
| Διάμετρος σύρματος | 2-12mm |
| Πλάτος λωρίδας | 1,5cm και άνω |
| Πάχος λωρίδας | 8mm και άνω |
| Εφαρμογές | Ταξινόμηση μεταλλεύματος, πλύσιμο άνθρακα, επεξεργασία ορυκτών |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Maple
Τηλ.:: +86 15103371897
Φαξ: 86--311-80690567