|
|
Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
| Υλικό: | Δικτύωμα σύρμας από ανοξείδωτο χάλυβα + ταινία PU | ||
|---|---|---|---|
| Επισημαίνω: | slotted self cleaning screen mesh,self cleaning screen mesh anti clog,woven vibrating screen wire mesh |
||
Οι αυτοκαθαριζόμενες οθόνες μας είναι σχεδιασμένες για να ενισχύουν την παραγωγικότητα και να μειώνουν τη συντήρηση σε διάφορες βιομηχανικές εφαρμογές. Ο σχεδιασμός με κυματοειδές σύρμα, ασφαλώς συγκρατημένος στη θέση του από χυτευτές λωρίδες από καουτσούκ, προσφέρει ανώτερη δράση κοσκίνισης και μεγαλύτερη ανοιχτή επιφάνεια από τα παραδοσιακά υφασμένα σύρματα και την πολυουρεθάνη. Αυτή η καινοτόμος λύση αποτρέπει αποτελεσματικά προβλήματα φραγής και πηξίματος, διασφαλίζοντας συνεχή λειτουργία και μεγιστοποιώντας την παραγωγή.
Διαθέσιμες σε ανοίγματα σχισμών σε σχήμα Διαμαντιού, Ψαροκόκαλου και Ευθείας γραμμής, αυτές οι οθόνες είναι ευέλικτες και προσαρμόσιμες τόσο για ξηρές όσο και για υγρές εφαρμογές, καθιστώντας τις εξαιρετική επιλογή για τη βελτίωση της αποδοτικότητας κοσκίνισης και της παραγωγής.
| Χαρακτηριστικό | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Υλικό | Πλέγμα από σύρμα από ανθρακούχο χάλυβα/ανοξείδωτο χάλυβα + λωρίδα PU |
| Τύπος | Υφασμένο πλέγμα σύρματος |
| Άνοιγμα | 1mm - 5mm |
| Διάμετρος σύρματος | 2-12mm |
| Πλάτος λωρίδας | 1,5cm και άνω |
| Πάχος λωρίδας | 8mm και άνω |
| Εφαρμογές | Ταξινόμηση μεταλλεύματος, πλύσιμο άνθρακα, επεξεργασία ορυκτών |
Όλα τα αυτοκαθαριζόμενα προϊόντα πλέγματος σύρματος συσκευάζονται με ασφάλεια σε ξύλινα κιβώτια για βέλτιστη προστασία κατά τη μεταφορά.
Η ομάδα μηχανικών της HUATAO προσαρμόζει αυτοκαθαριζόμενο πλέγμα σύρματος για συγκεκριμένα χαρακτηριστικά υλικού, με παραγωγή πιστοποιημένη κατά ISO 14001. Οι τυπικές διαμορφώσεις αποστέλλονται σε 25 ημέρες, με διαθέσιμες επιταχυνόμενες επιλογές. Ο ποιοτικός μας έλεγχος υπερβαίνει τα βιομηχανικά πρότυπα, διασφαλίζοντας αξιόπιστη απόδοση στο εργοστάσιο επεξεργασίας σας.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Maple
Τηλ.:: +86 15103371897
Φαξ: 86--311-80690567