|
|
Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
| Υλικό: | Δικτύωμα σύρμας από ανοξείδωτο χάλυβα + ταινία PU | ||
|---|---|---|---|
| Επισημαίνω: | vibrating self cleaning screen mesh,quarrying self cleaning screen mesh,quarrying vibrating screen wire mesh |
||
Οι αυτοκαθαριζόμενες οθόνες είναι μια καινοτόμος λύση σχεδιασμένη για να ενισχύσει την αποδοτικότητα παραγωγής σε διάφορες βιομηχανικές εφαρμογές. Διαθέτοντας χυτές λωρίδες από καουτσούκ που συγκρατούν σταθερά σύρματα υψηλής αντοχής στη θέση τους, αυτές οι οθόνες προσφέρουν ανώτερη δράση διαλογής σε σύγκριση με τα παραδοσιακά πλεκτά σύρματα και παρέχουν μεγαλύτερη ανοιχτή επιφάνεια από την πολυουρεθάνη. Αυτός ο μοναδικός σχεδιασμός βοηθά στη μείωση δαπανηρών και χρονοβόρων προβλημάτων φραγής και πηξίματος, διασφαλίζοντας συνεχή λειτουργία και μεγιστοποιώντας την παραγωγή. Διαθέσιμες σε ανοίγματα σχισμών σύρματος σε σχήμα Διαμαντιού, Ψαροκόκαλου και Ευθείας, αυτές οι οθόνες είναι ιδανικές τόσο για ξηρές όσο και για υγρές εφαρμογές, παρέχοντας βέλτιστη απόδοση και εκτεταμένη διάρκεια ζωής.
| Χαρακτηριστικό | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Υλικό | Πλέγμα από ανθρακούχο χάλυβα/ανοξείδωτο χάλυβα + Λωρίδα PU |
| Τύπος | Πλεκτό πλέγμα σύρματος |
| Άνοιγμα | 1mm - 5mm |
| Διάμετρος σύρματος | 2-12mm |
| Πλάτος λωρίδας | 1,5cm και άνω |
| Πάχος λωρίδας | 8mm και άνω |
| Εφαρμογές | Ταξινόμηση μεταλλεύματος, πλύσιμο άνθρακα, επεξεργασία ορυκτών |
Συσκευασία σε ξύλινο κουτί για ασφαλή μεταφορά και αποθήκευση.
Η ομάδα μηχανικών της HUATAO προσαρμόζει το αυτοκαθαριζόμενο πλέγμα σύρματος για συγκεκριμένα χαρακτηριστικά υλικών, με παραγωγή πιστοποιημένη κατά ISO 14001. Οι τυπικές διαμορφώσεις αποστέλλονται σε 25 ημέρες, με διαθέσιμες επιλογές ταχείας αποστολής. Ο ποιοτικός μας έλεγχος υπερβαίνει τα βιομηχανικά πρότυπα, διασφαλίζοντας αξιόπιστη απόδοση στο εργοστάσιο επεξεργασίας σας.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Maple
Τηλ.:: +86 15103371897
Φαξ: 86--311-80690567