|
|
Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
| Πάχος: | 20 mm, 30 mm, 40 mm | ||
|---|---|---|---|
| Επισημαίνω: | ws85 polyurethane screen mesh,ws85 polyurethane screen panels,mdi material polyurethane screen mesh |
||
Παρουσιάζουμε το νέο μας Multi-Size Linear Vibrating Mining Screen, εξοπλισμένο με αφυδατωτικές οθόνες PU.Η οθόνη πολυουρεθάνου τύπου WS85 είναι εξαιρετικά ευέλικτη και ελαστικήΜε ένα μοντελοποιημένο σχεδιασμό, επιτρέπει την εύκολη προσαρμογή των σχημάτων και των μεγεθών των διαφράξεων.Η οθόνη είναι αποτελεσματική τόσο στις εργασίες φιλτραρίσματος όσο και στην αποξήρανση, και έρχεται με εγγύηση 6 μηνών για την εξασφάλιση της ποιότητας και της αντοχής.
Η πλάκα οθόνης πολυουρεθανίου τύπου WS85 παρέχει μια ευπροσάρμοστη λύση για εργασίες συσσωρευτών και εξόρυξης. Η ελαστική και ευέλικτη κατασκευή πολυουρεθανίου προσαρμόζεται σε διάφορες απαιτήσεις οθόνης.Το υλικό MDI υψηλής ποιότητας εξασφαλίζει ανώτερη αντοχή στην φθορά, ώστε να αντέχει σε συνεχή χρήση σε απαιτητικά περιβάλλοντα εξόρυξης.Αυτή η πλάκα οθόνης προσφέρει αποτελεσματικές αντι-αποκλειστικές επιδόσειςΟι ανθεκτικές αντι-βροντικές του ιδιότητες το καθιστούν αξιόπιστο συστατικό για μακροχρόνιες, υψηλής αποδοτικότητας διαδικασίες ελέγχου.
| Δυνατότητα | 8-10x διάρκεια ζωής έναντι χάλυβα, αντι-σβήσιμο, ανθεκτικό στα δάκρυα |
| Αποτελεσματικότητα | Αυτοκαθαρισμός, αντιεμπλοκή, εξοικονόμηση ενέργειας 30% |
| Προσαρμογή | Μεγέθη διαφάνειας (0,1-170 mm), σχήματα, αλληλεπικατάσταση μεμονωμένων διαστάσεων |
| Πιστοποιημένο | Αντιφλεγμονώδης, μη τοξικός, συμβατός με το πρότυπο ISO |
| Υλικό | Χάλυβα και επιφάνεια από πολυουρεθάνιο |
| Ειδικότητα | WS85, ανθεκτική στην φθορά, αποτελεσματική και εύκολη εγκατάσταση |
| Δάχος | 30mm, 40mm, 50mm |
| Μέγεθος ανοίγματος | Διάμετρος τρύπας 0,1 mm - 2,5 mm |
| Διάμετρος οθόνης | 305 mm, 500 mm, 515 mm (άλλα μπορούν να σχεδιαστούν) |
| Μέγεθος οθόνης | 305mm, 610mm, 650mm, 915mm, 1200mm, 1220mm (άλλα μπορούν να σχεδιαστούν) |
| Τύπος σύνδεσης | WS85 |
| Εφαρμογές |
|
Γενική εικόνα του πίνακα οθόνης αποβλήτων πολυουρεθανίου Pin & Legs:
Γενικά προϊόντα που προορίζονται για τη μεταφορά και την αποθήκευση.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Maple
Τηλ.:: +86 15103371897
Φαξ: 86--311-80690567