|
|
Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
| Πάχος: | 20 mm, 30 mm, 40 mm | ||
|---|---|---|---|
| Επισημαίνω: | ws 85 pu screen panel,modular pu screen panel,modular ws85 screen panel |
||
Πάνελ Οθόνης PU WS85 12" × 24" Αρθρωτό Σύστημα Πολυουρεθάνης για Δονούμενη Οθόνη
| Χαρακτηριστικό | Όφελος |
|---|---|
| Ανθεκτικότητα | 8-10 φορές μεγαλύτερη διάρκεια ζωής σε σχέση με το ατσάλι, ανθεκτικό στην τριβή, ανθεκτικό στο σχίσιμο |
| Αποδοτικότητα | Αυτοκαθαριζόμενο, αντι-μπλοκάρισμα, 30% εξοικονόμηση ενέργειας |
| Προσαρμογή | Μεγέθη ανοίγματος (0,1-170mm), σχήματα, αρθρωτή συμβατότητα |
| Πιστοποιημένο | Επιβραδυντικό φλόγας, μη τοξικό, συμβατό με ISO |
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Υλικό | Ατσάλινο πλαίσιο και επιφάνεια πολυουρεθάνης |
| Χαρακτηριστικό | WS85, Ανθεκτικό στη φθορά, αποδοτικό και εύκολο στην εγκατάσταση |
| Πάχος | 30mm, 40mm, 50mm |
| Μέγεθος Ανοίγματος | Πλάτος σχισμής 0,1mm - 2,5mm |
| Πλάτος Οθόνης | 305mm, 500mm, 515mm, άλλα μπορούν να σχεδιαστούν |
| Μήκος Οθόνης | 305mm, 610mm, 650mm, 915mm, 1200mm, 1220mm, άλλα μπορούν να σχεδιαστούν |
| Τύπος Σύνδεσης | WS85 |
Συσκευασία σε ξύλινο κιβώτιο για ασφαλή μεταφορά
| Τύπος Προϊόντος | Όνομα Προϊόντος |
|---|---|
| Οθόνη Ουρεθάνης | Οθόνη Tufflex |
| Διχτυωτή Οθόνη Αφυδάτωσης Πολυουρεθάνης | Αρθρωτή Οθόνη WS 85 |
| Πάνελ Οθόνης Πολυουρεθάνης | Οθόνες Αντικατάστασης Rotex |
| Ελαστικό Πάνελ Οθόνης | Διχτυωτή Οθόνη Δόνησης |
| Αυτοκαθαριζόμενο Συρμάτινο Πλέγμα | Οθόνη Shale Shaker |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Maple
Τηλ.:: +86 15103371897
Φαξ: 86--311-80690567