|
|
Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
| Υλικό: | Πολυουρεθάνη (PU) | ||
|---|---|---|---|
| Επισημαίνω: | Elastic PU Screen Panel,WS85 Polyurethane Modular Screen,PU Screen Panel WS85 |
||
Το κατοχυρωμένο με δίπλωμα ευρεσιτεχνίας πίνακα οθόνης WS85 PU μας διαθέτει ένα σύμβολο διαφάνειας που εξαλείφει τη γέφυρα υλικών σε κολλώδη μεταλλεύματα, με δοκιμές να δείχνουν μείωση κατά 92% του χρόνου στάσης για εργοστάσια επεξεργασίας χρυσού / χαλκού.Η υδραυλική διαδικασία χύτευσης εξασφαλίζει ακρίβεια τρύπας ± 0,15 mm για ανώτερη ακρίβεια ελέγχου.
| Υλικό | Χάλυβα με επιφάνεια από πολυουρεθάνιο |
|---|---|
| Ειδικότητα | WS85, ανθεκτική στην φθορά, αποτελεσματική και εύκολη εγκατάσταση |
| Δάχος | Διαθέσιμες επιλογές 30mm, 40mm, 50mm |
| Μέγεθος ανοίγματος | Διάμετρος τρύπας 0,1 mm - 2,5 mm |
| Διάμετρος οθόνης | 305mm, 500mm, 515mm (προσαρμοσμένα μεγέθη διαθέσιμα) |
| Μέγεθος οθόνης | 305mm, 610mm, 650mm, 915mm, 1200mm, 1220mm (προσαρμοσμένα μεγέθη διαθέσιμα) |
| Σκηνή ουρεθάνου | Εικόνα Tufflex |
|---|---|
| Διάφραγμα αποβρύθμισης από πολυουρεθάνιο | WS 85 Μοδική οθόνη |
| Πίνακες οθόνης από πολυουρεθάνιο | Εναλλακτικές οθόνες Rotex |
| Πίνακας ελεγχόμενης ελαστικής | Δικτυωτικό πλέγμα με δονητή οθόνη |
| Αυτοκαθαριστικό Wire Mesh | Εικονίδιο σχιστολιθικού μηχανισμού |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Maple
Τηλ.:: +86 15103371897
Φαξ: 86--311-80690567