|
|
Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
| Πάχος: | 20 mm, 30 mm, 40 mm | ||
|---|---|---|---|
| Επισημαίνω: | new polyurethane screen,new polyurethane modular screen,dewatering polyurethane screen |
||
Σχεδιασμένο για βαριές βιομηχανίες όπως εξόρυξη, επεξεργασία άνθρακα, λατομείο και κατασκευές, το πλέγμα οθόνης πολυουρεθάνης HUATAO αξιοποιεί την προηγμένη τεχνολογία ελαστομερών για να επαναπροσδιορίσει την ανθεκτικότητα και την ακρίβεια στον διαχωρισμό υλικών. Η σύνθεσή του από πολυουρεθάνη υψηλής ποιότητας υπερτερεί των παραδοσιακών μεταλλικών και λαστιχένιων οθονών, προσφέροντας απαράμιλλη αντοχή στην τριβή, τη διάβρωση και τις μηχανικές καταπονήσεις. Οι προσαρμόσιμες διαμορφώσεις ανοίγματος και η δομική προσαρμοστικότητα διασφαλίζουν βέλτιστη ακρίβεια διαβάθμισης και επεξεργασία υψηλής απόδοσης τόσο για ξηρά όσο και για υγρά υλικά.
| Υλικό | Ατσάλινο πλαίσιο και επιφάνεια πολυουρεθάνης |
|---|---|
| Πάχος | 30mm, 40mm, 50mm |
| Μέγεθος Ανοίγματος | Πλάτος σχισμής 0,1mm - 2,5mm |
| Πλάτος Οθόνης | 305mm, 500mm, 515mm (μπορούν να σχεδιαστούν και άλλα) |
| Μήκος Οθόνης | 305mm, 610mm, 650mm, 915mm, 1200mm, 1220mm (μπορούν να σχεδιαστούν και άλλα) |
| Τύπος Σύνδεσης | Βίδες, Καρφί τριαντάφυλλο, Ταινία στερέωσης, Υποστήριξη ράγας |
| Εφαρμογή |
|
Συσκευασία σε ξύλινο κουτί για ασφαλή μεταφορά και αποθήκευση.
| Οθόνη Ουρεθάνης | Οθόνη Tufflex |
| Πλέγμα Οθόνης Αφυδάτωσης Πολυουρεθάνης | Αρθρωτή Οθόνη WS 85 |
| Πάνελ Οθόνης Πολυουρεθάνης | Ανταλλακτικές Οθόνες Rotex |
| Πάνελ Λαστιχένιας Οθόνης | Πλέγμα Δονητικής Οθόνης |
| Αυτοκαθαριζόμενο Συρμάτινο Πλέγμα | Οθόνη Δονητικού Σίτα |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Maple
Τηλ.:: +86 15103371897
Φαξ: 86--311-80690567