|
|
Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
| Πάχος: | 20 mm, 30 mm, 40 mm | ||
|---|---|---|---|
| Επισημαίνω: | high elasticity polyurethane screen mesh,durability polyurethane screen mesh,durability polyurethane screen panels |
||
Νέο Πλέγμα Οθόνης από Πολυουρεθάνη Υψηλής Ελαστικότητας με Υπερηχητική Δόνηση και Εγγύηση 6 Μηνών
Το Πλέγμα Οθόνης από Πολυουρεθάνη HUATAO είναι μια πρωτοποριακή λύση διαλογής, σχεδιασμένη για απαιτητικές βιομηχανικές εφαρμογές, όπως εξόρυξη, επεξεργασία άνθρακα, λατομείο και κατασκευές. Κατασκευασμένο από υψηλής ποιότητας ελαστομερή πολυουρεθάνης (PU), αυτό το πλέγμα οθόνης υπερέχει στην αντοχή στη φθορά, την αντοχή στη διάβρωση και τη μακροζωία, ξεπερνώντας τις παραδοσιακές μεταλλικές και λαστιχένιες οθόνες. Με προσαρμόσιμα μεγέθη ανοίγματος και δομικά σχέδια, εξασφαλίζει ακριβή διαβάθμιση και υψηλή απόδοση για ξηρά ή υγρά υλικά.
| Υλικό | Ατσάλινο πλαίσιο και επιφάνεια πολυουρεθάνης |
|---|---|
| Πάχος | 30mm, 40mm, 50mm |
| Μέγεθος Ανοίγματος | Πλάτος σχισμής 0,1mm - 2,5mm |
| Πλάτος Οθόνης | 305mm, 500mm, 515mm (διαθέσιμα προσαρμοσμένα σχέδια) |
| Μήκος Οθόνης | 305mm, 610mm, 650mm, 915mm, 1200mm, 1220mm (διαθέσιμα προσαρμοσμένα σχέδια) |
| Τύπος Σύνδεσης | Βίδες, Καρφί Ρόδου, Ταινία στερέωσης, Υποστήριξη ράγας |
Συσκευασία σε ξύλινο κιβώτιο για ασφαλή μεταφορά και αποθήκευση.
| Οθόνη Ουρεθάνης | Οθόνη Tufflex |
|---|---|
| Πλέγμα Οθόνης Αφυδάτωσης Πολυουρεθάνης | Αρθρωτή Οθόνη WS 85 |
| Πάνελ Οθόνης Πολυουρεθάνης | Ανταλλακτικές Οθόνες Rotex |
| Πάνελ Οθόνης από Καουτσούκ | Πλέγμα Δονητικής Οθόνης |
| Αυτοκαθαριζόμενο Συρμάτινο Πλέγμα | Οθόνη Σίτας Λάσπης |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Maple
Τηλ.:: +86 15103371897
Φαξ: 86--311-80690567