|
Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
| Όνομα προϊόντος: | 33 mm-42 mm πάχος τμήματα διυλιστήρα για MDF διυλιστήρα αποδονητήρα | Διάμετρος: | 925-1580 χιλιοστά |
|---|---|---|---|
| Σκληρότητα: | 35-65HRC | Πάχος: | 33 mm-42 mm |
| τρύπα: | 4-8 | Απόσταση τρυπών εγκατάστασης: | 1000mm |
| Υλικό: | Ειδικό κραματοποιημένο χάλυβα,χάλυβα υψηλού χρωμίου,χάλυβα υψηλού χρωμίου | Εφαρμοσμένη βιομηχανία: | Παραγωγή πλακών από πολυεστέρα μεσαίας πυκνότητας |
| Συσκευασία: | τυποποιημένο πακέτο εξαγωγής | Μάρκα: | HUATAO |
| Επισημαίνω: | Τμήματα διυλιστήρα πάχους 33 mm,42 mm πάχος Τμήματα διυλιστηρίων,Τμήματα διύλισης MDF |
||
33 mm-42 mm πάχος τμήματα διυλιστήρα για MDF διυλιστήρα αποδονητήρα
Περιγραφή33 mm-42 mm πάχος τμήματα διυλιστήρα για MDF διυλιστήρα αποδονητήρα:
Οι δίσκοι διύλισης MDF (Medium Density Fiberboard) είναι εργαλεία που χρησιμοποιούνται στη βιομηχανία επεξεργασίας ξύλου για τη διύλιση και τη άλεση των ινών ξύλου για την παραγωγή MDF.Το MDF είναι ένα είδος κατασκευασμένου ξύλινου προϊόντος που παράγεται με τη διάσπαση των ξύλινων ινών και τον συνδυασμό τους με κόλλα ρητίνης υπό θερμότητα και πίεση.
Οι δίσκοι διύλισης διαδραματίζουν καθοριστικό ρόλο στη διαδικασία κατασκευής του MDF, εξασφαλίζοντας την ομοιομορφία και την ποιότητα των ινών ξύλου.Αυτοί οι δίσκοι συνήθως έχουν κοφτερές άκρες ή δόντια που σκάνε και επεξεργάζονται τις ίνες του ξύλου, με αποτέλεσμα ένα πιο ομαλό και σταθερό υλικό για την παραγωγή πλακών MDF.Manufacturers often use high-quality materials and precision engineering to design these refiner discs to withstand the demanding conditions of the wood processing industry and deliver optimal performance and longevity. Έρχονται σε διάφορα μεγέθη και διαμορφώσεις για να ταιριάζουν με τις διαφορετικές απαιτήσεις παραγωγής και τις ρυθμίσεις μηχανημάτων.
Χαρακτηριστικά για33 mm-42 mm πάχος τμήματα διυλιστήρα για MDF διυλιστήρα αποδονητήρα:
• Αυξημένη διάρκεια ζωής της πλάκας
• Μειωμένη ρήξη πλάκας
• Μειωμένα προβλήματα απόσβεσης πλάκας
• Λιγότερη διάσπαση των φύλλων
• Μειωμένα επίπεδα σχισμάτων
• Μειωμένα πρόστιμα
• Λιγότερα έξοδα επίπλων
• Αύξηση της ικανότητας διύλισης
• Εξοικονόμηση ενέργειας
• Αυξημένα ποσοστά παραγωγής
Τεχνικές παραμέτρους για33 mm-42 mm πάχος τμήματα διυλιστήρα για MDF διυλιστήρα αποδονητήρα:
| Ονομασία προϊόντος | 33 mm-42 mm πάχος τμήματα διυλιστήρα για MDF διυλιστήρα αποδονητήρα |
| Σχήμα | 925-1575 |
| Υλικό | Ειδικό κραματοποιημένο χάλυβα, χάλυβα υψηλού χρωμίου |
| Διάμετρος | 925 mm-1575 mm |
| Τρύπα | 4-8 |
| Απόσταση τρύπας εγκατάστασης | 1000 χιλιοστά |
| Δάχος | 25 mm-40 mm |
| Σκληρότητα | 35-65HRC |
| Εσωτερική διάμετρος | 700 χιλιοστά |
| Μαξ | 62 ίντσες. |
| Εφαρμοσμένη βιομηχανία | Παραγωγή πλακών μεσαίας πυκνότητας από πολυεστέρα |
Αίτηση για33 mm-42 mm πάχος τμήματα διυλιστήρα για MDF διυλιστήρα αποδονητήρα:
Χρησιμοποιείται ευρέως στον διυλιστή Andritz, στον διυλιστή Pallmann, στον διυλιστή Dieffenbacher SWPM, στον διυλιστή Pallmann,
Αποδονητή Valmet, Αποδονητή Metso/Sunds, Αναλυτές Zhongfoma και άλλες μάρκες.
![]()
![]()
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Maple
Τηλ.:: +86 15103371897
Φαξ: 86--311-80690567