|
Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
| Όνομα προϊόντος: | Ακονιστήρι HT-Blade | Τρίχωμα: | 200*100*32 χλστ |
|---|---|---|---|
| Ταχύτητα λείανσης: | 17μ/λεπτό | Δυναμικό: | 380V |
| Συχνότητα: | 50Hz | Μήκος εργασίας: | 1600 χλστ |
| Εφαρμογή: | Άρισμα λεπίδας | Ανοχή: | ≤0,05mm |
| Επισημαίνω: | ηλεκτρόδιο γραφίτη εξαιρετικά υψηλής απόδοσης,Επαγγελματικά καύσιμα με υψηλή ζήτηση,Βιομηχανικοί φούρνοι |
||
| Μηχανή τριβής μαχαιριού | |
| Μέγιστο μήκος άλεσης | 1600 χιλιοστά |
| πλάτος του τραπεζιού εργασίας | 550*180 ((200) mm |
| Μηχανή κεφαλής άλεσης | 4 kW |
| Κύλινδρο | 0.55kw |
| Ταχύτητα περιστροφής τροχών | 1400r/min |
| Ταχύτητα της κινούμενης πλάκας | Μεταβλητή ταχύτητα |
| Μέγεθος της γρανάζου | Φ200*Φ100*Φ32mm |
| Δραστηριακή τάση | 380V |
| Ρυθμίσιμος άγγελος εργασίας | ± 90° |
| Μέθοδος κίνησης της κεφαλής άλεσης | Μεταφορά |
| Συνολικό βάρος | 1800 κιλά |
ΚΥΡΙΤΙΚΑ χαρακτηριστικά του ξυλοκόπησης λεπίδας:
1) Τα κύρια μέρη του μηχανήματος είναι χυδαία από χάλυβα και συγκολλημένα όσο το δυνατόν λιγότερο λόγω της επαφής με το νερό κατά την εργασία του μηχανήματος.
2) Το τραπέζι εργασίας χρησιμοποιεί την ηλεκτρομαγνητική γροθιά. Και πολύ βολική για να σφίξετε μαχαίρι. Το τραπέζι εργασίας είναι εύκολο να ρυθμίσει τη γωνία από το εργαλείο σκουλήκι.
3) Ο σιδηρόδρομος χρησιμοποιεί γραμμική καθοδήγηση και εξασφαλίζει τη σταθερή οριζόντια κίνηση της κεφαλής τριβής.
4) Το μηχάνημα είναι εύκολο στη λειτουργία, υψηλή ακρίβεια, εξοικονομεί το χρόνο του μαχαιριού άλεσης στο εργοστάσιο και βελτιώνει την αποδοτικότητα της παραγωγής στο εργοστάσιο.
![]()
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Maple
Τηλ.:: +86 15103371897
Φαξ: 86--311-80690567