|
Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
| Όνομα προϊόντος: | Σκοπευτήρας λεπίδας | Τρίχωμα: | 200*100*32 χλστ |
|---|---|---|---|
| Ταχύτητα λείανσης: | 17μ/λεπτό | Ανοχή λείανσης: | ≤0,05m/min |
| Μήκος εργασίας: | 3200 χλστ | Συνολική ισχύς: | 6,5 kw |
| Εφαρμογή: | Ακονίστε τη λεπίδα κοπής | Τάση / συχνότητα: | 380V/50Hz |
| Επισημαίνω: | Ηλεκτρόδιο γραφίτη 300 mm uhp,Ηλεκτρόδιο γραφίτη 900 mm UHP,ηλεκτρόδιο γραφίτη αποδοτικής βιομηχανικής τήξης |
||
| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή αλέσεως μαχαιριού |
| Υλικό | Διπλή πλάκα από χάλυβα |
| Απόδοση | Υψηλή ακρίβεια και χαμηλός θόρυβος |
| Μέγιστο μήκος άλεσης | 1600 χιλιοστά |
| Δραστηριώδης εύρος | 0 ~ 1600 mm με κινητήρα |
| Τρίχωμα με σχήμα φλιτζάνου για μαχαίρια | Φ200 × 100 |
| Γωνία πλατφόρμας | 0~90° |
| Ταχύτητα άλεσης | 20,52m/min |
| Μηχανή άλεσης | Για την εκτέλεση των προδιαγραφών που αναφέρονται στο σημείο 6.2.3.1, το σύστημα πρέπει να χρησιμοποιείται για την εκτέλεση των προδιαγραφών που αναφέρονται στο σημείο 6.2.3. |
| Συνολικό μέτρο | 3000 × 1300 × 1800 mm |
ΚΥΡΙΣΤΙΚΑ χαρακτηριστικά της μηχανής άλεσης:
1) Τα κύρια μέρη του μηχανήματος είναι χυδαία από χάλυβα και συγκολλημένα όσο το δυνατόν λιγότερο λόγω της επαφής με το νερό κατά την εργασία του μηχανήματος.
2) Το τραπέζι εργασίας χρησιμοποιεί την ηλεκτρομαγνητική γροθιά. Και πολύ βολική για να σφίξετε μαχαίρι. Το τραπέζι εργασίας είναι εύκολο να ρυθμίσει τη γωνία από το εργαλείο σκουλήκι.
3) Ο σιδηρόδρομος χρησιμοποιεί γραμμική καθοδήγηση και εξασφαλίζει τη σταθερή οριζόντια κίνηση της κεφαλής τριβής.
4) Το μηχάνημα είναι εύκολο στη λειτουργία, υψηλή ακρίβεια, εξοικονομεί το χρόνο του κόβοντας μαχαίρι στο εργοστάσιο, και να βελτιώσει την αποδοτικότητα της παραγωγής στο εργοστάσιο![]()
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Maple
Τηλ.:: +86 15103371897
Φαξ: 86--311-80690567