|
|
Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
| Πλάτος οθόνης: | 11,25 μέτρα | ||
|---|---|---|---|
| Επισημαίνω: | Δίκτυο οθόνης αυτοκαθαρισμού πάχους 8 mm,Στρογγυλό τρύπα αυτοκαθαριστικό πλέγμα οθόνης,Πίνακες οθόνης από πολυουρεθάνιο πάχους 8 mm |
||
Τα αυτοκαθαριζόμενα ελαστικά πάνελ είναι εξειδικευμένες λύσεις ελέγχου που χρησιμοποιούνται σε διάφορες βιομηχανίες, ιδιαίτερα στην εξόρυξη, στα ακατέργαστα υλικά και στην ανακύκλωση.Αυτά τα πάνελ διαθέτουν ένα μοναδικό σχεδιασμό με ανοίγματα που αντιστέκονται σε φραγμούς και μπλοκαρίσματα κατά τη διάρκεια της εξέτασης υλικούΗ ευέλικτη φύση τους τους επιτρέπει να δονούνται, να λυγίζουν ή να αναπηδούν, απομακρύνοντας αποτελεσματικά τα σωματίδια χωρίς χειροκίνητη παρέμβαση.μείωση του χρόνου στάσης λειτουργίας και των αναγκών συντήρησης, ενώ παράλληλα βελτιώνεται η συνολική αποτελεσματικότητα ελέγχου στις βιομηχανικές διαδικασίες.
| Ονομασία του προϊόντος | Πίνακας αυτοκαθαριζόμενης ελαστικής οθόνης |
|---|---|
| Υλικό | Εισαγόμενο καουτσούκ από την Ταϊλάνδη |
| Διάμετρος οθόνης | 1 m ή 1,25 m |
| Μέγεθος οθόνης | Μπορεί να προσαρμοστεί σύμφωνα με το αίτημά σας |
| Δάχος | 6 mm, 8 mm μπορούν να προσαρμοστούν |
| Μέγεθος διαφάνειας | Min 3 mm, 4-12 mm γενικά |
| Σχήμα διαφάνειας | Γενικά στρογγυλό σχήμα, ορθογώνιο σχήμα μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέθοδος εγκατάστασης | Εγκατάσταση γάντζου |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Maple
Τηλ.:: +86 15103371897
Φαξ: 86--311-80690567