|
Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
| Υλικό: | Ανοξείδωτο ατσάλι | Επένδυση: | Χρωμικό/Κηραμικό |
|---|---|---|---|
| Διάμετρος: | 6.35mm-38.00mm | Δύναμος πάχος επικάλυψης με χρώμο: | 00,008 mm - 0,075 mm |
| Δάχος κεραμικής επικάλυψης: | 0.250mm | Βιομηχανία: | Χαρτί και χαρτόνια |
| Συσκευασία: | τυποποιημένο πακέτο εξαγωγής | Μάρκα: | HUATAO |
| Επισημαίνω: | καλυμμένα χρώμιο μέρη μύλων εγγράφου,μέρη μύλων εγγράφου μηχανών επιστρώματος |
||
Χρωματισμένη ομαλή ράβδος μέτρησης για μηχανή επικάλυψης εργοστασίου χαρτιού
Περιγραφή:
Χρωματισμένη ομαλή ράβδο μέτρησηςσΧρησιμοποιούνται κυρίως για την εφαρμογή γλύκες επί χαρτονιού και για την ομοιόμορφη και ομαλή κατανομή της υψηλότερης ιξώδους επίστρωσης.Πολλοί πελάτες χρησιμοποιούν μια ράβδο εξομάλυνσης ως διαδικασία παρακολούθησης σε μια ράβδο μέτρησης ή άλλη μέθοδο επίχρισής για τη δημιουργία ενός πιο ομαλού αποτελέσματος επίχρισσης, ειδικά όταν χρησιμοποιούνται επικαλύψεις υψηλής ιξώδους.
Εφαρμογή:
1. Επικάλυψη χαρτονιού και πλαστικού χαρτονιού
2Ελαφριά επιχρίσεις σε λεπτό χαρτί
3Ειδικές και προσαρμοσμένες εφαρμογές επίχρισής
4. Γέλος και χρωματική επικάλυψη
Πλεονέκτημα:
1Κατασκευασμένο από τον καλύτερο ανοξείδωτο χάλυβα.
2Βέλτιστη ποιότητα επιφάνειας.
3. Βέλτιστη επικάλυψη (σκληρότητα και πάχος)
Παράμετρος:
| Ετικέτα | HUATAO |
| Σχήμα | HT-1 |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Διάμετρος | 6.35mm-38.00mm |
| Διάμετρος χρωματισμένης ράβδου | Μέγιστο 12m |
| Διάρκεια κεραμικής επιχρισμένης ράβδου | Μαξ 9,6m |
| Δύναμος πάχος επικάλυψης με χρώμο | 00,008 mm - 0,075 mm |
| Δυνατότητα εκτύπωσης | 0.250 χιλιοστά |
Φωτογραφία παράδοσης:
![]()
![]()
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Maple
Τηλ.:: +86 15103371897
Φαξ: 86--311-80690567