|
Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
| Αριθμό μοντέλου: | 15100mm | Κατάσταση: | Νέος |
|---|---|---|---|
| Πάχος Τοίχου: | 2-15 mm | Βάρος: | 4,15 τόνοι |
| Τύπος κόλλας: | Δύο πλευρές κολλήσεως | Καθορισμός τρόπου μήκους: | PLC |
| Λειτουργία ελέγχου: | Αντιστροφέας | Προέλευση: | Κίνα |
| Σημείωση αποστολής: | Huatao | Εσωτερική διάμετρος: | 30-200 χιλιοστά |
| Στρώμα εγγράφου: | 3-25 στρώματα | Ταχύτητα: | 1-25m/λεπτό |
| Μήκος κοπής: | 1-8 μ | Διαταγή κοπής: | CNC |
| Τρόπος στερέωσης μανδρελίου: | Φλάντζα & Σύσφιξη | Κωδικός Hs: | 8441309000 |
| Συσκευασία: | τυποποιημένο πακέτο εξαγωγής | Μάρκα: | HUATAO |
| Επισημαίνω: | cnc σπειροειδής άνεμος μηχανή σωλήνων εγγράφου,25layer σπειροειδής άνεμος μηχανή σωλήνων εγγράφου,άνεμος μηχανή σωλήνων εγγράφου 2mm σπειροειδής |
||
Το χαρτί σωλήνα που παράγεται χρησιμοποιείται σε διάφορες βιομηχανίες, χημικές ίνες βιομηχανικό σωλήνα, ταινία βιομηχανικό σωλήνα, τυπογραφία βιομηχανικό σωλήνα,σωλήνες βιομηχανίας χαρτιού, σωλήνες βιομηχανίας δέρματος, σωλήνες συσκευασίας τροφίμων. , σωλήνες για την κατασκευαστική βιομηχανία, σωλήνες για την εκθεσιακή βιομηχανία κλπ.
Υπάρχουν επίσης πολλοί τύποι μηχανών σωλήνων χαρτιού.
| Συνολική ισχύς ((W) | 20 kw |
| Μέγεθος (L*W*H) | Περίπου 14000*1500*2200mm ανά σύνολο |
| Βάρος | Περίπου 3000-4000KG |
| Τετάρτη |
380V / 440V / Προσαρμοσμένο |
| Ταχύτητα εργασίας | 0-25m/min |
| Μονάδες | 3-15 mm |
| Εφαρμόσιμος τύπος κόλλας | ΠΡΒΑ και PVC και κόλλα στάρχης |
| Εσωτερική διάμετρος σωλήνα | 20-100 χιλιοστά |
| Χάρτινα στρώματα |
16 |
| Χάρτινα γραμμάρια | 150-550 γραμμάρια |
| Μονάδα κοπής σε γραμμή | Μονάδα κοπής σε γραμμή |
| Διάστημα κοπής σε γραμμή | 1000-4000 mm |
| Υπηρεσία |
Μηχανικός διαθέσιμος για την εξυπηρέτηση μηχανών |
Λόγω των ετών εμπειρίας μας και της βαθιάς γνώσης σε αυτό το πεδίο, προσφέρουμε μια ποιοτική γκάμα από μηχανές χαρτιού σωλήνων στους αξιότιμους πελάτες.Τα μηχανήματα σχεδιάζονται και αναπτύσσονται από τους μηχανικούς μας χρησιμοποιώντας πρώτες ύλες υψηλής ποιότητας σύμφωνα με τα πρότυπα και τα πρότυπα της βιομηχανίας.
Λεπτομέρειες για το προϊόν
Ειδικότητα
![]()
![]()
Ερώτηση: Πώς να εγκαταστήσετε και να συντηρήσετε το μηχάνημα;
Απάντηση: Πρώτον, θα παρέχουμε στην συντεχνία εγκατάστασης το μηχάνημα για αναφορά σας.
Δεύτερον, η εταιρεία μας είναι υπεύθυνη για την εκπαίδευση των εργαζομένων παραγωγής για εσάς, εξασφαλίζοντας ότι οι εργαζόμενοι θα είναι ανεξάρτητη λειτουργία.
Ερώτηση: Πώς μπορούμε να πάρουμε τα κατάλληλα αξεσουάρ ή να φορέσουμε τα μέρη με ευκολία;
Απάντηση: Κατά τη διάρκεια της εγγύησης, η εταιρεία μας μπορεί να αντικαταστήσει τα αξεσουάρ δωρεάν.τα μέρη φθοράς είναι τα τυποποιημένα μέρη που θα μπορούσατε να το αποκτήσετε στη χώρα σας κατά την ευκολία σας.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Maple
Τηλ.:: +86 15103371897
Φαξ: 86--311-80690567