|
Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
| Πακέτο: | ξύλινη θήκη | Δυναμικό: | 380V, Άλλη ανάγκη προσαρμογής τάσης |
|---|---|---|---|
| Συνολική ισχύς: | 43 KW | Βάρος: | 4,15 τόνοι |
| Πακέτο μεταφοράς: | πλαστική ταινία και ξύλινο κιβώτιο | Προέλευση: | Κίνα |
| Χρώμα: | Προαιρετικός | Συχνότητα: | 43-60Hz μπορεί να προσαρμοστεί |
| Εμπορικό σήμα: | Huatao | Κωδικός Hs: | 8443139000 |
| Συσκευασία: | τυποποιημένο πακέτο εξαγωγής | Μάρκα: | HUATAO |
| Επισημαίνω: | 43kw slitter τέμνουσα μηχανή,380v slitter τέμνουσα μηχανή,τεράστια slitter ρόλων τέμνουσα μηχανή |
||
Μηχανή κοπής χαρτιού Jumbo Roll Slitter 43 kw με ηλεκτρικό κυκλικό πριόνι
Κάθε μέρα, εκατομμύρια χαρτιά κόβονται σε κομμάτια και κυλά από μηχανές κοπής χαρτιού σε ρολό. Είμαστε ένας από τους κορυφαίους κατασκευαστές μηχανών κοπής χαρτιού από καρούλι σε φύλλο. Τα προσφερόμενα κοπτικά μηχανήματα είναι ειδικά κατασκευασμένα με χρήση κορυφαίων εξαρτημάτων μαζί με την τελευταία λέξη της τεχνολογίας.
Αυτή η μηχανή κοπής χαρτιού μπορεί να κόψει ρολά χαρτιού διαφορετικού πλάτους και να παρέχει επιτόπου υπηρεσίες επεξεργασίας κοπής χαρτιού σε ρολό. Χρησιμοποιείται ευρέως σε εργοστάσια χαρτοποιίας, συσκευασίας και εκτύπωσης για την κοπή ρολών χαρτιού που είναι εμποτισμένο, σκουληκωμένο, μεγαλύτερο ή ειδικές προδιαγραφές σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών, συμπεριλαμβανομένων επίσης χαρτιού κραφτ, κυματοειδούς χαρτιού, λευκών καρτών κ.λπ.
| Όνομα μηχανήματος | Μηχάνημα κοπής χαρτιού Jumbo Roll SlitterΜε ηλεκτρικό κυκλικό πριόνι |
| Πλάτος χαρτιού | Από 3cm έως 2,80m |
| Διάμετρος ρολού χαρτιού | Μεταξύ 35cm και 1,35m |
| Χρονοβόρο |
Θα χρειαστούν 5 λεπτά για να κόψετε χαρτόνι 1,25 m DIA και 140 g Kraft, χρονοβόρο αντίθετα από το βάρος. Μπορούν να κοπούν 6 ρολά ανά ώρα κατά μέσο όρο |
| Διάμετρος κοπής | 450-1350 χλστ |
| Μέγιστο μήκος κοπής | 3000 χλστ |
| Κεφαλή πριονιού από κράμα χάλυβα | Ταϊβάν |
| Μοντέλο στυλ πριονιού | 1750mm*10,5mm Εισαγόμενη κεφαλή πριονιού χάλυβα βολφραμίου |
| Μέγεθος μηχανής (L*W*H) | 4000mm*2200mm*2500mm |
| Δυναμικό | 380V (στάνταρ), άλλη τάση χρειάζεται προσαρμογή |
| Συχνότητα | 50-60HZ μπορεί να προσαρμοστεί |
| Συνολική ισχύς | 43 KW |
| Ισχύς κύριου κινητήρα |
22 KW |
| Βάρος |
4,15Τ |
![]()
![]()
Ε: Πώς να επιβεβαιώσετε τον τύπο;
Α: Υπάρχουν πολλές μέθοδοι για να επιβεβαιώσουμε τον τύπο:
Τρόπος 1, πείτε μας τα δεδομένα προδιαγραφών.
Τρόπος 2, πείτε μας τις απαιτήσεις σας όσο το δυνατόν περισσότερο και οι μηχανικοί μας θα σας δώσουν την καλύτερη λύση.
Ε: Ποιοι είναι οι όροι πληρωμής;
Α: Προτιμούμε T/T, αλλά για ορισμένες χώρες, θα δεχθούμε επίσης L/C. Έτσι, παρακαλώ, μη διστάσετε να πληρώσετε.
Ε: Πότε θα παραδοθούν τα αγαθά;
Α: Συνήθως, θα παραδώσουμε τα αγαθά εντός 30 εργάσιμων ημερών.
Ε: Πόσο καιρό θα χρησιμοποιηθεί το ύφασμα;
Α: Ο χρόνος είναι διαφορετικός από τη χρήση και το εργοστάσιο. Αλλά μπορούμε να επιβεβαιώσουμε και να βεβαιωθούμε ότι το προϊόν μας μπορεί να χρησιμοποιηθεί περισσότερο από οποιοδήποτε άλλο στην Κίνα.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Maple
Τηλ.:: +86 15103371897
Φαξ: 86--311-80690567