|
Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
| Πακέτο: | ξύλινη θήκη | Δυναμικό: | 380V, Άλλη ανάγκη προσαρμογής τάσης |
|---|---|---|---|
| Συνολική ισχύς: | 43 KW | Βάρος: | 4,15 τόνοι |
| Πακέτο μεταφοράς: | πλαστική ταινία και ξύλινο κιβώτιο | Προέλευση: | Κίνα |
| Χρώμα: | Προαιρετικός | Μέγεθος μηχανής: ((L*W*H): | 4000 mm*2200 mm*2500 mm |
| Συχνότητα: | 50-60Hz Μπορεί να προσαρμόσει | Εμπορικό σήμα: | Huatao |
| Κωδικός Hs: | 8443139000 | Συσκευασία: | τυποποιημένο πακέτο εξαγωγής |
| Μάρκα: | HUATAO | ||
| Επισημαίνω: | τέμνουσα μηχανή ρόλων 450mm τεράστια,τεράστιος ρόλος 450mm που σκίζει τη μηχανή,iso9001 τεράστιος ρόλος που σκίζει τη μηχανή |
||
Αυτή η μηχανή κοπής ρολού χαρτιού χρησιμοποιείται ευρέως στο εργοστάσιο χαρτοποιίας, συσκευασίας και εκτύπωσης. Φαίνεται το ίδιο με ένα κανονικό sitter, αλλά δεν χρειάζεται rewinder, το οποίο εξοικονομεί χρόνο. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί για την κοπή κυλίνδρων χαρτιού διαφορετικού πλάτους, αυτό το ηλεκτρικό μηχάνημα κοπής χαρτιού μπορεί να κόψει τα ρολά χαρτιού που είναι εμποτισμένο, σκουληκωμένο, μεγαλύτερο ή ειδικές προδιαγραφές σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών, συμπεριλαμβανομένου επίσης του χαρτιού κραφτ, του κυματοειδούς χαρτιού, της λευκής κάρτας κ.λπ.
Η ειδική λεπίδα πριονιού σε ρολό χαρτιού χρησιμοποιείται για την κοπή κυματοειδούς χαρτιού, χαρτιού Kraft, χάρτινων σωλήνων, κυψελωτού χαρτιού, χάρτινων σωλήνων, χαρτιού σε ρολό κ.λπ. Είναι ισχυρή, καθαρή, λεία, χωρίς όψιμο γυάλισμα επιφάνειας, με υψηλή απόδοση κοπής και έχει εμφανή οφέλη και οικονομική αξία.
,
Αυτή η μηχανή κοπής χρησιμοποιείται για την κοπή χαρτιού ιστού στη βιομηχανία χαρτιού, κυρίως για την κοπή χαρτιού ιστού σε διαφορετικά μεγέθη σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη, με χαμηλή απώλεια μαχαιριού, λεία και λεία επιφάνεια κοπής χωρίς κόλλημα.
Μπορούμε να παρέχουμε χορτοδετικό πριονιδιού σύμφωνα με τη ζήτηση του πελάτη. Το χάρτινο πριονίδι που δημιουργείται κατά τη διαδικασία κοπής χαρτιού του κόφτη χαρτιού συλλέγεται στον εξοπλισμό μέσω του ανεμιστήρα και το πριονίδι συμπιέζεται σε σχήμα πίτας με υδραυλική πίεση, η οποία όχι μόνο μειώνει το πριονίδι στο εργοστάσιο, αλλά εξοικονομεί και την περιοχή του πριονιδιού μετά τη συσκευασία. Ταυτόχρονα, το κέικ χαρτιού μπορεί να πωληθεί στη χαρτοποιία για να πραγματοποιηθεί η ανακύκλωση των πόρων.
| Επωνυμία | Huatao |
| Πλάτος χαρτιού | Από 3cm έως 2,80m |
| Διάμετρος ρολού χαρτιού | Μεταξύ 35cm και 1,35m |
| Χρονοβόρο |
Θα χρειαστούν 5 λεπτά για να κόψετε χαρτόνι 1,25 m DIA και 140 g Kraft, χρονοβόρο αντίθετα από το βάρος. Μπορούν να κοπούν 6 ρολά ανά ώρα κατά μέσο όρο |
| Διάμετρος κοπής | 450-1350 χλστ |
| Μέγιστο μήκος κοπής | 3000 χλστ |
| Κεφαλή πριονιού από κράμα χάλυβα | Ταϊβάν |
| Μοντέλο στυλ πριονιού | 1750mm*10,5mm Εισαγόμενη κεφαλή πριονιού χάλυβα βολφραμίου |
| Μέγεθος μηχανής (L*W*H) | 4000mm*2200mm*2500mm |
| Δυναμικό | 380V (στάνταρ), άλλη τάση χρειάζεται προσαρμογή |
| Συχνότητα | 50-60HZ μπορεί να προσαρμοστεί |
| Συνολική ισχύς | 43 KW |
| Ισχύς κύριου κινητήρα |
22 KW |
| Βάρος |
4,15Τ |
![]()
![]()
Ε: Πώς να επιβεβαιώσετε τον τύπο;
Α: Υπάρχουν πολλές μέθοδοι για να επιβεβαιώσουμε τον τύπο:
Τρόπος 1, πείτε μας τα δεδομένα προδιαγραφών.
Τρόπος 2, πείτε μας τις απαιτήσεις σας όσο το δυνατόν περισσότερο και οι μηχανικοί μας θα σας δώσουν την καλύτερη πρόταση και θα σχεδιάσουν το καταλληλότερο πλέγμα/σύρμα/υφάσματα/σήτα/ζώνη.
Ε: Ποιοι είναι οι όροι πληρωμής;
Α: Προτιμούμε T/T, αλλά για ορισμένες χώρες, θα δεχθούμε επίσης L/C. Έτσι, παρακαλώ, μη διστάσετε να πληρώσετε.
Ε: Πότε θα παραδοθούν τα αγαθά;
Α: Συνήθως, θα παραδώσουμε τα αγαθά εντός 30 εργάσιμων ημερών.
Ε: Πόσο καιρό θα χρησιμοποιηθεί το ύφασμα;
Α: Ο χρόνος είναι διαφορετικός από τη χρήση και το εργοστάσιο. Αλλά μπορούμε να επιβεβαιώσουμε και να βεβαιωθούμε ότι το προϊόν μας μπορεί να χρησιμοποιηθεί περισσότερο από οποιοδήποτε άλλο στην Κίνα.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Maple
Τηλ.:: +86 15103371897
Φαξ: 86--311-80690567