|
Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
| Προϊόν: | Μηχανή χαρτιού υγείας PLC | Διαμέτρου τελικού προϊόντος: | 60-150mm |
|---|---|---|---|
| Εσωτερική Διάμετρος Τελικού Προϊόντος: | 32-50mm | Διάμετρος ρολού Jumbo: | 1200mm (άλλα μεγέθη μπορούν να παραγγελθούν) |
| Εσωτερική διάμετρος Jumbo Roll: | 76,2 χιλ. (Άλλα μεγέθη μπορούν να παραγγελθούν) | Απόσταση διάτρησης: | 4 λεπίδες, 90~160mm; 2 λεπίδες, 180~320mm; |
| Ταχύτητα Παραγωγής: | 160-180 m/min | Παράμετρος: | Σύστημα λειτουργίας διεπαφής ανθρώπου-μηχανής με οθόνη αφής Πολλαπλά μενού |
| Προγραμματιζόμενος ελεγκτής: | Πρόγραμμα Mitsubishi PLC | Συσκευασία: | τυποποιημένο πακέτο εξαγωγής |
| Μάρκα: | HUATAO | ||
| Επισημαίνω: | Μηχανή χαρτιού τουαλέτας PLC,μηχανή χαρτιού τουαλέτας dia 60mm,Ρόλος εγγράφου ιστού PLC που κατασκευάζει τη μηχανή |
||
| Ιδιότης | Αξία |
|---|---|
| Διάμετρος τελικού προϊόντος | 60-150mm |
| Εσωτερική διάμετρος τελικού προϊόντος | 32-50mm |
| Διάμετρος ρολού Jumbo | 1200mm (μπορείτε να παραγγείλετε και άλλα μεγέθη) |
| Εσωτερική διάμετρος ρολού Jumbo | 76,2 χιλιοστά (μπορείτε να παραγγείλετε άλλα μεγέθη) |
| Απόσταση διάτρησης | 4 λεπίδες, 90 ~ 160 mm, 2 λεπίδες, 180 ~ 320 mm; |
| Ταχύτητα παραγωγής | 160-180 m/min |
| Σύνολο παραμέτρων | Οθόνη αφής Λειτουργικό σύστημα διεπαφής ανθρώπου-μηχανής πολλαπλών μενού |
| Προγραμματιζόμενος ελεγκτής | Πρόγραμμα Mitsubishi PLC |
| Χαρακτηριστικό | Προσδιορισμός |
|---|---|
| Πλάτος (mm) | 1350-2750 (ανάλογα με το μοντέλο) |
| Μηχανική οδήγηση | Ρυθμιστής ταχύτητας χωρίς βήμα για ακριβές μήκος προϊόντος |
| Μονάδα ανάγλυφου | Επιλογές ανάγλυφης μονής, διπλής ή από χάλυβα σε χάλυβα |
| Πνευματικό σύστημα αέρα | 3 Pa (απαιτείται συμπιεστής ελάχιστης πίεσης 5kg/cm²) |
| Εξουσία | 5,5-15 KW (Ρύθμιση ταχύτητας συχνότητας) |
| Διαστάσεις (Μ×Π×Υ) | 6 × (2,3-4) × 1,8 μέτρα |
| Βάρος | 4000~8000kg (περίπου) |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Maple
Τηλ.:: +86 15103371897
Φαξ: 86--311-80690567