|
Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
| Διάμετρος: | 400-2000 χιλιοστά | Μήκος προσώπου: | 12000 χιλ. |
|---|---|---|---|
| Ταχύτητα Εργασίας: | έως 2200 m/min | Κέλυφος: | Ανθρακούχο χάλυβα |
| Λαστιχένια σκληρότητα: | "Α" 95±2 | πάχος ελαστικού καλύμματος: | 2025mm |
| Επιτόκιο ανοίγματος: | 15-25% | Διαθέσιμος: | Σύστημα ψύξης |
| Συσκευασία: | τυποποιημένο πακέτο εξαγωγής | Μάρκα: | HUATAO |
| Επισημαίνω: | ρόλος Τύπου dia 400mm,τεράστιος λαστιχένιος ρόλος Τύπου κάλυψης,Ρόλος Τύπου κοχυλιών χάλυβα άνθρακα CE |
||
| Ιδιότης | Αξία |
|---|---|
| Διάμετρος | 400-2000mm |
| Μήκος προσώπου | 12000 χλστ |
| Ταχύτητα εργασίας | έως 2200 m/min |
| Κέλυφος | Ανθρακούχο χάλυβα |
| Σκληρότητα καουτσούκ | "Α" 95±2 |
| Πάχος ελαστικού καλύμματος | 20-25mm |
| Ποσοστό ανοίγματος | 15-25% |
| Διαθέσιμος | Σύστημα ψύξης |
Το κέλυφος κυλίνδρου πίεσης κενού καλύπτεται με λάστιχο πάχους 30-40mm. Αυτή η ενθυλάκωση παρέχει ομοιόμορφη κατανομή πίεσης, μειώνει τη φθορά από τσόχα και αυξάνει την πίεση της γραμμής πίεσης.
Η εμπειρία παραγωγής δείχνει ότι η μικρότερη αξονική και περιφερειακή απόσταση οπών με περισσότερες οπές βελτιώνει σημαντικά την απόδοση αφυδάτωσης, εξαλείφοντας αποτελεσματικά το ανάγλυφο ενώ παρατείνεται η διάρκεια ζωής της κουβέρτας. Η βέλτιστη διάμετρος οπής (συνήθως περίπου 4 mm) εξισορροπεί την ικανότητα αφυδάτωσης με την αντοχή του κυλίνδρου και αποτρέπει τα σημάδια σκιάς χαρτιού.
Πρότυπο κατασκευής Press Rolls:
Κέλυφος από ανθρακούχο χάλυβα | Περιοδικά βιδωμένα σε ρολό κέλυφος | Καουτσούκ κάλυμμα | Επιλογή συστήματος ψύξης | Περίβλημα ρουλεμάν από χυτοσίδηρο | Λίπανση με γράσο
Προαιρετικά χαρακτηριστικά:
Λίπανση λαδιού ανακυκλοφορίας | Κάλυμμα πολυουρεθάνης | Κάλυμμα που λειτουργεί χωρίς ψύξη νερού
Όρια προμήθειας:
Διάμετρος: 400-2000 mm | Μήκος προσώπου: 12000 mm | Ταχύτητα εργασίας: έως 2200 m/min
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Maple
Τηλ.:: +86 15103371897
Φαξ: 86--311-80690567