|
Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
| Διάσταση: | 6,5μ*2,7μ*1,75μ | Βάρος: | 3000 KG |
|---|---|---|---|
| Παραγωγή: | 3 t/8 ώρες | Πρωτότυπο: | Κίνα |
| Συσκευασία: | τυποποιημένο πακέτο εξαγωγής | Μάρκα: | HUATAO |
| Επισημαίνω: | Φορμάροντας μηχανή πολτού,φορμάροντας εξοπλισμός πολτού |
||
Αυτό το μηχάνημα υιοθετεί διεθνή νέα τεχνολογία προγραμματισμού υπολογιστή PLC (το σύστημα μπορεί να αναβαθμιστεί), έλεγχο συχνότητας, αυτόματο ηλεκτρονικό φρένο.Το λειτουργικό σύστημα επαφής ανθρώπου-μηχανής τύπου αφής χρησιμοποιεί ένα σύστημα σχηματισμού αναστροφής χωρίς πυρήναΗ τεχνολογία σχηματισμού αιολικής στήλης με πρόγραμμα PLC επιτυγχάνει τα χαρακτηριστικά της ταχύτερης επανέκλισης και της πιο όμορφης σχηματισμού.
Μηχανή υφασμάτων τουαλέτας μικρών επιχειρήσεωνΑρχή λειτουργίας
Τεσσάρων κυλίνδρων αυτόματη τροφοδοσία→σύγχρονη μεταφορά→εκτύπωση→χτυπήματα→αυτόματη επικάλυψη→κόψιμο→συσκευή→σφραγίδα.
1. Επιστροφή --- Ο κύριος σκοπός της μηχανής επανεπιστροφής χαρτιού τουαλέτας είναι η επεξεργασία του χαρτιού μεγάλου άξονα σε μια μεγάλη λωρίδα ρολ χαρτιού τουαλέτας.
2. Κόψτε το χαρτί --- Το μεγάλο κομμάτι χαρτιού τουαλέτας που κόβεται από το κοπτήρα χαρτιού κόβεται σε ημιτελή προϊόντα του μήκους που απαιτείται από τον πελάτη.
3. συσκευασία---Η συσκευασία μπορεί να συσκευαστεί σε συσκευαστή ή να τυλιχθεί χειροκίνητα, ενώ τα ημιτελή προϊόντα του χαρτιού τουαλέτας συσκευάζονται και σφραγίζονται με συσκευή σφράγισης.
![]()
Μηχανή υφασμάτων τουαλέτας μικρών επιχειρήσεωνΧαρακτηριστικά επιδόσεων
1. Using PLC computer to program the finished paper in the rewinding process to achieve the tightness and looseness of the different tightness to solve the looseness of the finished product due to long-term storage.
2Η πλήρως αυτόματη μηχανή ανατροπής μπορεί να επιλέξει διπλή πλευρά ανάγλυφη, σύνθετη κόλλα, η οποία μπορεί να κάνει το χαρτί πιο μαλακό από την μονομερή ανάγλυφη,η επίδραση των τελικών προϊόντων διπλής όψης είναι συνεπήςΟι χαρτοπετσέτες για κουζίνα τυλίγονται και μειώνουν το βάρος κατά 15% ή περισσότερο όταν έχουν το ίδιο μέγεθος.
3Το μηχάνημα είναι εξοπλισμένο με επεξεργασία αδιάθετου, στερεού, χαρτιού σωλήνα χαρτί τουαλέτας, το οποίο μπορεί να αλλάξει αμέσως μεταξύ των προϊόντων, και μπορεί επίσης να επιλεγεί σύμφωνα με τις ανάγκες του χρήστη.
4Ο αυτοματοποιημένος κοπής, ψεκασμός κόλλας, σφράγιση και άξονας ολοκληρώνονται συγχρονικά, έτσι ώστε να μην υπάρχει απώλεια χαρτιού όταν το χαρτί ρολ κόβεται στο πριόνι ταινίας και συσκευάζεται,που βελτιώνει σημαντικά την αποδοτικότητα της παραγωγής και την ποιότητα του τελικού προϊόντοςΕύκολο να ενεργοποιηθεί.
5. Πνευματική ζώνη τροφοδοσίας, διπλή τροχιά και κάθε άξονας του αρχικού χαρτιού έχουν ανεξάρτητο μηχανισμό ρύθμισης της τάσης
Ειδικότητα μηχανής υφασμάτων τουαλέτας μικρών επιχειρήσεων
| Μοντέλο μηχανής | 1092/1575/1880/2100/2400 |
| Διάμετρος χαρτιού (mm) | 1092mm/1575mm/1880mm/2100mm/2400mm |
| Διάμετρος χαρτιού ((mm) | Φ1200 mm ((Προσδιορίστε) |
| Εσωτερική διάμετρος πυρήνα χαρτιού | Φ76 mm ((Προσδιορίστε) |
| Διάμετρος προϊόντος | φ40mm-200mm |
| Χάρτινη υποστήριξη | 1-4στρώματα, γενική τροφοδοσία αλυσίδας ή συνεχώς μεταβλητή τροφοδοσία μεταφοράς |
| Ποντς | 2-4 μαχαίρι, σπειροειδής γραμμή κόψιμο |
| Πύργος τρύπας | Τοποθέτηση τροχού ζώνης και αλυσίδας |
| Σύστημα ελέγχου | Ελέγχος PLC, Ελέγχος ταχύτητας μεταβλητής συχνότητας, λειτουργία οθόνης αφής |
| Ποικιλία προϊόντων | Χάρτινο κεντρικό, χαρτί κυλίνδρων χωρίς πυρήνα |
| Ρίξτε σωλήνα | Εγχειρίδιο, αυτόματο (προαιρετικό) |
| Χαρτί κυλίνδρου χωρίς πυρήνα | αυτόματη έλξη πυρήνα |
| Ταχύτητα παραγωγής | 150-280m/min |
| Ψεκασμός, Κόψιμο και Επαναστροφή | Αυτοκίνητο |
| Τελειωμένη κυκλοφορία προϊόντος | Αυτοκίνητο |
| Τρόπος μετακίνησης σημείων | Πριν και Μετά την Μετακίνηση του Σημείου |
| Διαμόρφωση ισχύος | 380V50HZ |
| Απαιτούμενη πίεση αέρα | 0.5Mps ((Ο Εαυτός) |
| Εκκρεμές | Μοναδική εκτύπωση, διπλή εκτύπωση ((Ατσάλινος κυλίνδρος προς ιπποειδής κυλίνδρος, ατσάλινος κυλίνδρος) Προαιρετική |
| Κρατητής κενού | Έλεγχος αερόσακων, έλεγχος κυλίνδρων, δομή από χάλυβα σε χάλυβα |
| Διάσταση του σχεδίου | 6200mm-7500mm*2600mm-3200mm*1750mm |
| Βάρος μηχανής |
2900-3800 κιλά |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Maple
Τηλ.:: +86 15103371897
Φαξ: 86--311-80690567