|
Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
| Όρος πληρωμής: | L/C,T/T | Ταχύτητα Εργασίας: | 140-400m/min |
|---|---|---|---|
| Σχεδιασμένη ταχύτητα: | 100-450m/min | Καθαρό πλάτος χαρτιού: | 1880-4600mm |
| Βάρος χαρτιού: | 13-40g/m2 | Βαθμός χαρτιού: | Χαρτί υγείας / Χαρτί χαρτιού |
| Χρόνος παράδοσης: | Εντός 15 ημερών | Συσκευασία: | τυποποιημένο πακέτο εξαγωγής |
| Μάρκα: | HUATAO | ||
| Επισημαίνω: | Φορμάροντας μηχανή πολτού,φορμάροντας εξοπλισμός πολτού |
||
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Προθεσμία πληρωμής | Λ/Κ,Τ/Τ |
| Ταχύτητα εργασίας | 140-400m/min |
| Σχεδιασμένη ταχύτητα | 100-450m/min |
| Καθαρό πλάτος χαρτιού | 1880-4600 χιλιοστά |
| Βάρος χαρτιού | 13-40g/m2 |
| Κατηγορία χαρτιού | Χαρτί υγείας / χαρτί ιστών |
| Χρόνος παράδοσης | Εντός 15 ημερών |
Μηχανή κυλίνδρου 200m/min Μηχανή χαρτιού τουαλέτας
Η μηχανή χαρτιού τουαλέτας Huatao μας μπορεί να χρησιμοποιήσει απορρίμματα χαρτιού (όπως βιβλία απορριμμάτων, εφημερίδες, χρησιμοποιημένο χαρτί γραφείου, άκρη απορριμμάτων χαρτιού από το εκτυπωτήριο),Παρθένος χαρτοπολτός ως υλικό για την παραγωγή υψηλής ποιότητας χαρτιού τουαλέταςΤο τελικό προϊόν μπορεί να είναι ένα μικρό ρολό υφασμάτων, υφασμάτινο χαρτοπετσέτα, υφασμάτινο χαρτοπετσέτα προσώπου, πετσέτα κουζίνας.
Διάμετρος τροχιάς: 4600 mm
Ποσοστό ρυτίδωσης: 15-30%
Δρόμος οδήγησης: Διάσπασμα κινητήρα μεταστροφικής ροής τύπου Y, κίνηση τμήματος
Τρόπος ελέγχου: μετατροπή συχνότητας
Δύναμη: κινητήρας κυλίνδρων MG: 95kw, κινητήρας κυλίνδρων κυλίνδρων: 7.5kw, συνολικό: 102.5Kw
Διατάξη: μονοστρώμα, αριστερή και δεξιά διάταξη
Βάρος χαρτιού: 18-30g/m2
Καθαρό πλάτος χαρτιού: 3900 mm
Σχεδιασμένη ταχύτητα: 230m/min
Εργασιακή ταχύτητα: 150-200m/min
Ονομαστική χωρητικότητα: 10 τόνους/ημέρα
| Τύπος στοιχείου / ΜΣ | 1575 | 1880 | 2400 | 2900 | 3500 | 3900 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ταχύτητα σχεδιασμού (m/min) | 250 | 250 | 250 | 250 | 250 | 250 |
| Εργασιακή ταχύτητα (m/min) | 160-230 | 160-230 | 160-230 | 160-230 | 160-230 | 160-230 |
| Περιοχή GSM (g/m2) | 13-30 | 13-30 | 13-30 | 13-30 | 13-30 | 13-30 |
| Δυναμικότητα | 4-6 | 5-8 | 7-10 | 8-12 | 10 έως 15 | 11-18 |
| Διάμετρος στεγνωτήρα (mm) | Φ2500-3000 | Φ2500-3000 | Φ2500-3000 | Φ2500-3000 | Φ2500-3000 | Φ2500-3000 |
| Μηχανή (kw) | 37-45 | 45-55 | 55-75 | 75-90 | 90 έως 110 | 90 έως 110 |
| Διάμετρος (mm) | 2400 | 2800 | 3400 | 3900 | 4500 | 4800 |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Maple
Τηλ.:: +86 15103371897
Φαξ: 86--311-80690567