|
Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
| Τύπος επεξεργασίας:: | Μηχανή χύτευσης πολτού | Δυναμικό:: | 220V/380V |
|---|---|---|---|
| Διάσταση(l*w*h):: | 2300mm*1950mm*1600mm | Ισχύς (w):: | 28 kW~50 kW |
| Βάρος:: | 2.5ton | Εγγύηση:: | 1 έτος, 12 μήνες |
| Ικανότητα:: | 1800-2000 τμχ/ώρα | Συχνότητα:: | 50Hz-60Hz |
| Συσκευασία: | τυποποιημένο πακέτο εξαγωγής | Μάρκα: | HUATAO |
| Επισημαίνω: | φορμάροντας εξοπλισμός πολτού,μηχανή σχήματος πολτού χαρτιού |
||
| Τύπος επεξεργασίας | Μηχανή χύτευσης πολτού |
| Δυναμικό | 220V/380V |
| Διάσταση (Μ*Π*Υ) | 2300mm*1950mm*1600mm |
| Εξουσία | 28kw~50kw |
| Βάρος | 2,5 τόνοι |
| Εγγύηση | 1 ΧΡΟΝΟΣ, 12 μήνες |
| Ικανότητα | 1800-2000 τμχ/ώρα |
| Συχνότητα | 50Hz-60Hz |
Αυτή η μηχανή χύτευσης χαρτοπολτού χρησιμοποιεί απορρίμματα χαρτιού ως πρώτη ύλη για την παραγωγή διαφόρων προϊόντων, όπως δίσκους αυγών, χαρτοκιβώτια, κουτιά, δίσκους φρούτων, βιομηχανικούς δίσκους και δίσκους δενδρυλλίων. Το πλήρες σύστημα περιλαμβάνει εξαρτήματα κατασκευής, σχηματισμού και ξήρανσης πολτού.
| Μοντέλο | Ικανότητα | Καλούπι/τεμ | Βάρος (KG) | Διάσταση (Μ*Π*Υ) | Κινητήρας (KW) | Εργάτες |
|---|---|---|---|---|---|---|
| QS1*3 | 1000-1400 | 3 | 650 | 2300×2150×1850 | 2.2 | 3-4 |
| QS1*4 | 1500-1800 | 4 | 700 | 2550×2150×1850 | 3 | 3-4 |
| QS3*4 | 1800-2000 | 12 | 1350 | 2850×1750×1600 | Ρυθμιζόμενη ταχύτητα-3 | 4-5 |
| QS4*4 | 2000-2500 | 16 | 1500 | 3200*1700*16000 | Ρυθμιζόμενη ταχύτητα-3 | 4-5 |
| QS4*8-1 | 3000-3500 | 32 | 2100 | 2600×2250×2300 | Ρυθμιζόμενη ταχύτητα-3 | 3-4 |
| QS4*8-2 | 4000-5000 | 32 | 2200 | 3000X2200x2300 | Ρυθμιζόμενη ταχύτητα-3 | 5-6 |
Σύστημα πολτοποίησης:Τα απορρίμματα χαρτιού πολτοποιούνται στον πολτοποιητή, με τον θρυμματισμένο πολτό να εισέρχεται στη δεξαμενή χαρτοπολτού μέσω υδραυλικής δράσης και τριβής.
Σύστημα διαμόρφωσης:Χρησιμοποιεί αρνητική πίεση και προσρόφηση κενού για τη μετατροπή του πολτού σε προϊόντα. Τα διαφορετικά καλούπια δημιουργούν διάφορους τύπους δίσκων.
Σύστημα στεγνώματος:Τα υγρά προϊόντα ξηραίνονται σε μεταφορική ταινία μέσω μεταλλικού φούρνου (180-250°C).
Σύστημα συσκευασίας:Τα τελικά προϊόντα στοιβάζονται αυτόματα και συσκευάζονται για μεταφορά.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Maple
Τηλ.:: +86 15103371897
Φαξ: 86--311-80690567