|
Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
| Τύπος μηχανής: | τετραδρινιέ | Ταχύτητα σχεδιασμού: | 300-400μ.λεπτ |
|---|---|---|---|
| Ταχύτητα Εργασίας: | 300-500m/min | Ικανότητα: | 30 τόνοι/ημέρα |
| Μετρητής: | 3800-3900mm | Κατάσταση: | Νέος |
| Συσκευασία: | τυποποιημένο πακέτο εξαγωγής | Μάρκα: | HUATAO |
| Επισημαίνω: | εξοπλισμός χαρτιού τουαλέτας,μηχανή κατασκευής χαρτιού τουαλέτας |
||
ΥψηλήΤαχύτητα Μονόσύρμα Fourdrinier Χαρτομηχανή
3600 mm High Speed Single Wire Fourdrinier Paper Machine μπορεί να χρησιμοποιήσει τα απορρίμματα χαρτιού (όπως τα απορρίμματα βιβλίων, τα απορρίμματα εφημερίδων, τα χρησιμοποιημένα χαρτιά γραφείου,απορρίμματα κοπής από τυπογραφείο) και παρθένο χαρτοπολτό ως υλικό για την παραγωγή υψηλής ποιότητας χαρτιού ιστώνΤο τελικό προϊόν μπορεί να είναι μικρός κυλίνδρος τουαλέτας, χαρτοπετσέτα, χαρτοπετσέτα προσώπου, πετσέτα κουζίνας. Η χωρητικότητα είναι 6 τόνοι την ημέρα για 24 ώρες.
Μηχανή κατασκευής χαρτιού υγείας που διακρίνεται κυρίως σε 5 μέρη, κεφαλιά, μέρος σχηματισμού, μέρος πιέσεως, μέρος ξήρανσης, μέρος κυλίνδρων.
Μεγάλη ταχύτητα μονοσύρματος τετραπλέ μηχανή χαρτιού.Προδιαγραφές
| Προϊόν | Μεγάλη ταχύτητα μονοσύρματος τετραπλέ μηχανή χαρτιού. |
| Πρωτότυπη ύλη | ξύλινο χαρτί, χαρτί μπαμπού και ούτω καθεξής |
| Αριθμός βαρών | 12-45 g/m2 |
| Διάμετρος διακοπής | 3600 mm |
| Ταχύτητα λειτουργίας | 600-800m/min (ταχύτητα γραμμής στεγνωτήρα) |
| Ταχύτητα σχεδιασμού | 1000m/min (ταχύτητα γραμμής στεγνωτήρα) |
| Ποσοστό κρέπ | 28% |
| Δυναμικότητα | 39 τ/ημέρα (υπολογίζεται με ταχύτητα γραμμής στεγνωτήρα 700 m/min, βαρύτητα 15 g/m2, αναλογία κρέπτινγκ 28%) |
| Διάμετρος | 3800 mm-3900 mm |
| Μέθοδος οδήγησης | Μετοχική κίνηση, έλεγχο συχνότητας εναλλασσόμενου ρεύματος |
| Εγκατεστημένη χωρητικότητα | 263.5kw (κινητήρας αξεσουάρ δεν περιλαμβάνεται) |
| Διάσταση | 18000*10500*7000mm (L*W*H) |
| Μέγιστη διάμετρος κυλίνδρων | 2000 χιλιοστά |
Μεγάλη ταχύτητα μονοσύρματος μηχανή τετραπλόχαρτου Εισαγωγή στη διαμόρφωση:
Μεγάλη ταχύτητα μονοσύρματος μηχανή τετραπλόχαρτουΦωτογραφίες:
![]()
![]()
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Maple
Τηλ.:: +86 15103371897
Φαξ: 86--311-80690567