|
|
Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
| Υλικό:: | Πολυουρεθάνη | Πλάτος οπής:: | 0,045mm-1,5mm |
|---|---|---|---|
| Μήκος τρύπας:: | 2,59mm-8,2mm | Διάρκεια ζωής:: | 6-12 μηνών |
| Χρώμα:: | Πορτοκαλί, κόκκινο ή ως απαίτηση | Μέγεθος οθόνης:: | 1040mmx700mm ή όπως απαιτείται |
| Μάρκα: | Huatao | Εφαρμογή: | Δονούμενη μηχανή οθόνης |
| Επισημαίνω: | πορτοκαλί πλέγμα οθόνης πολυουρεθάνιου,Πλέγμα οθόνης πολυουρεθάνης,πολυουρεθάνιο πλέγματος οθόνης λατομείων |
||
| Υλικό | Πολυουρεθάνη |
| Πλάτος οπής | 0.045mm-1.5mm |
| Μήκος οπής | 2.59mm-8.2mm |
| Διάρκεια ζωής | 6-12 μήνες |
| Χρώμα | Πορτοκαλί, κόκκινο ή κατόπιν παραγγελίας |
| Μέγεθος οθόνης | 1040mm x 700mm ή κατόπιν παραγγελίας |
| Μάρκα | Huatao |
| Εφαρμογή | Μηχανή δονητικής οθόνης |
Η πολυουρεθάνη είναι ένα σύνθετο πολυμερές υλικό υψηλής απόδοσης που συνδυάζει τις καλύτερες ιδιότητες του χαλύβδινου σύρματος και του καουτσούκ, συχνά ξεπερνώντας και τα δύο. Αυτό την καθιστά ιδανικό υλικό αναβάθμισης για βιομηχανικές εφαρμογές διαλογής.
Το πλέγμα οθόνης λατομείου μας είναι ειδικά σχεδιασμένο για διαχωρισμό λεπτών σωματιδίων σε απαιτητικά βιομηχανικά περιβάλλοντα. Λειτουργεί ως προηγμένη αντικατάσταση των παραδοσιακών μεταλλικών οθονών σε εργασίες εξόρυξης και επεξεργασίας ορυκτών.
| Εφαρμογές | Υγρές και ξηρές εφαρμογές διαλογής |
| Τυπικά Μεγέθη | 1045mm × 700mm; 1220mm × 700mm (διαθέσιμα προσαρμοσμένα μεγέθη) |
| Ελάχιστη Οπή | 0.045mm |
| Αναλογία Οπών | 35% - 43% |
| Εγγύηση | 12 Μήνες |
| Εξυπηρετούμενες Βιομηχανίες | Ενέργεια & Εξόρυξη |
Σημείωση: Διαθέσιμες προσαρμοσμένες διαμορφώσεις για την κάλυψη συγκεκριμένων επιχειρησιακών απαιτήσεων και προδιαγραφών μηχανών.
![]()
![]()
![]()
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Maple
Τηλ.:: +86 15103371897
Φαξ: 86--311-80690567