|
Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
| Υλικό κελύφους: | Χυτό αλουμίνιο | Επικοινωνήστε με το υλικό μεσαίου τμήματος: | Ανοξείδωτο ατσάλι |
|---|---|---|---|
| Μετρήστε το εύρος: | 1%-6% | Αναλογικά σήματα: | 4-20mA |
| Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια: | 0,2% | Ψηφιακό σήμα: | RS422 |
| Χρώμα: | Μπλε, κόκκινο | Ώρα κύκλου: | 1-20 δευτ |
| Αναλογία: | 0-100 | Συσκευασία: | τυποποιημένο πακέτο εξαγωγής |
| Μάρκα: | HUATAO | ||
| Επισημαίνω: | κολλώντας ζώνη,συνθετική ζώνη μεταφορέων |
||
Πνευματική μέτρηση ενεργού μέτρησης της σταθερότητας της λεπίδας για την παραγωγή χαρτοπολτού
Οι πομποί αλληλεπίδρασης χρησιμοποιούν ενεργούς αισθητήρες για τη μέτρηση της συγκέντρωσης χρησιμοποιώντας την αρχή της δύναμης κοπής.Αυτή η μέθοδος μέτρησης της δύναμης κοπής καθιστά τον πομπό ουσιαστικά ανευαισθητό στις κανονικές αλλαγές στη σύνθεση των ινών, ελεύθερος, γέμισμα, περιεκτικότητα σε μαύρο αλκοόλ, ροή, περιεκτικότητα σε αέρα, πίεση κλπ.
| Ονομασία προϊόντος | Μεταβιβαστής συνέπειας |
| Υλικό κελύφους | Χυμένο αλουμίνιο |
| Υλικό μεσαίου μέσου επαφής | Ατσάλι ατσάλι |
| Πεδίο μέτρησης | 1%-6% |
| Αναλογικά σήματα | 4-20mA |
| Χρόνος αμβλύνσεως | 1 ~ 100s |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 1MPa, 80°C |
| Δύναμη αισθητήρα | 380V |
| Αισθησία | Μέχρι 0,01% |
| Χαρακτηριστικά και πλεονεκτήματα |
|
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
1Η ερώτηση σας σχετικά με το προϊόν μας θα απαντηθεί εντός 24 ωρών.
2. Καλό εκπαιδευμένο και έμπειρο προσωπικό θα απαντήσει σε όλες τις ερωτήσεις σας στα αγγλικά
3Ώρες εργασίας: 8:30 - 18:00, από Δευτέρα έως Παρασκευή
4Τα έργα OEM & ODM είναι ιδιαίτερα ευπρόσδεκτα.
5Η επιχειρηματική σας σχέση μαζί μας θα είναι εμπιστευτική σε οποιονδήποτε τρίτο.
![]()
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Maple
Τηλ.:: +86 15103371897
Φαξ: 86--311-80690567