|
Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
| Όνομα προϊόντος: | Περιστρεφόμενος πομπός συγκέντρωσης | Όριο συγκέντρωσης: | Συγκέντρωση ινών 1-16%. |
|---|---|---|---|
| Επαναληψιμότητα: | Καλύτερη από ±0,3% της απόκλισης πλήρους κλίμακας υπό σταθερές συνθήκες λειτουργίας | Όριο ροής: | 0,5-5,0 m/s (1,6-16,4ft/s) |
| Πίεση επεξεργασίας: | 10bar (145psi), 16bar (230psi) ή 25bar (360psi) | Θερμοκρασία μέσων: | Μέγιστη θερμοκρασία 150C/300F, Ελάχ. 15"C/60"F |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | Πομπός: έως 60C/140F, κιβώτιο ηλεκτρονικού κυκλώματος: έως 50C/122"F | Κατανάλωση ρεύματος: | 200mA max στα 24VDC |
| Ηλεκτροκινητήρας: | Κινητήρας 3 φάσεων Squirrel cage, 0,3kW 4-πολικής μόνωσης κατηγορίας F, κινητήρας ευρείας τάσης, όλε | Συσκευασία: | τυποποιημένο πακέτο εξαγωγής |
| Μάρκα: | HUATAO | ||
| Επισημαίνω: | Περιστρεφόμενος πομπός συγκέντρωσης,0.5m/s συσκευή αποστολής σημάτων συγκέντρωσης,5.0m/s συσκευή αποστολής σημάτων συγκέντρωσης |
||
0.5-5.0m/S Περιορισμός ροής περιστρεφόμενος διαβιβαστής συγκέντρωσης για χαρτοπολτό
Οι περιστρεφόμενοι διαβιβαστές συγκέντρωσης μπορούν να χρησιμοποιηθούν για πολλές διαφορετικές παραλλαγές χρησιμοποιώντας διαφορετικά συστατικά.από τη γραμμή εκτόξευσης μετά το διάτρημα, στα στάδια του διαλογισμού και του καθαρισμού, ακόμη και στο εργαστήριο λεύκανσης, μέχρι την είσοδο στο στάδιο της δεξαμενής χαρτοπολτού πριν από τη μηχανή χαρτιού κλπ.
| Ονομασία προϊόντος | Μεταβιβαστής συγκέντρωσης περιστρεφόμενος |
| Σχήμα | RC81 |
| Επαναληψιμότητα | 0.01%Cs |
| Υλικό μεσαίου μέσου επαφής | Ατσάλι ατσάλι |
| Περιορισμός ροής | 0.1 έως 5m/s (0,3 έως 16,1fps) |
| Αισθησία | Καλύτερα από ± 0,005% |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | Μέχρι 60°C (140F) |
| Ακριβότητα | 0.01%Cs |
| Μηχανή | 3 φάσεις 380VAC, 370W, IP54 |
| Πλεονεκτήματα | 1. Υψηλή ακρίβεια μετρήσεων και επαναληψιμότητα 2. Ελάχιστη ροή σε μεγάλο εύρος ροής 3Ο ανθεκτικός σχεδιασμός παρέχει υψηλή αντοχή και ελάχιστη συντήρηση 4. Απλές δομές, μπορούν να επισκευαστούν επί τόπου 5Ο αισθητήρας προστατεύεται πλήρως από τον μετατροπέα. 6. Πλήρης καταγραφή των ρυθμίσεων βαθμονόμησης και του πομπού μέσω κάρτας μνήμης flash 7. Απλή εγκατάσταση - χαμηλό κόστος εγκατάστασης |
1Η οθόνη υγρών κρυστάλλων, η οποία μπορεί να συνειδητοποιήσει πολλαπλές μονάδες, παραβολική βαθμονόμηση και εύκολη στη λειτουργία βαθμονόμηση.
2Η αμβλύνση και το φιλτράρισμα του σήματος είναι πολύ χαμηλά, η αναλογία σήματος προς θόρυβο είναι υψηλή και έχει υψηλή ακρίβεια.
3. Δεν επηρεάζεται από τον τύπο κυτταρικού πάχους, τη μορφή των ινών, την ελευθερότητα, τον αριθμό Kappa, την ταχύτητα ροής, την πίεση κλπ.
4. επηρεάζεται ελάχιστα από το pH και την θερμοκρασία και η θερμοκρασία μπορεί να αντισταθμιστεί·
5. Δεν επηρεάζεται από πίεση, φυσαλίδες αέρα και ηλεκτρική αγωγιμότητα.
6. Γρήγορη ανταπόκριση, σύντομος χρόνος αντίδρασης και νεκρός χρόνος ελέγχου και καλή ελεγχσιμότητα.
7Ο άξονας αισθητήρα πρέπει να είναι οριζόντιος και ο κινητήρας πρέπει να βρίσκεται κάτω από τον αισθητήρα.
![]()
![]()
![]()
![]()
1Η ερώτηση σας σχετικά με το προϊόν μας θα απαντηθεί εντός 24 ωρών.
2. Καλό εκπαιδευμένο και έμπειρο προσωπικό θα απαντήσει σε όλες τις ερωτήσεις σας στα αγγλικά
3Τα έργα OEM & ODM είναι ιδιαίτερα ευπρόσδεκτα.
4Η επιχειρηματική σας σχέση μαζί μας θα είναι εμπιστευτική σε οποιονδήποτε τρίτο.
![]()
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Maple
Τηλ.:: +86 15103371897
Φαξ: 86--311-80690567