|
|
Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
| Υλικό: | Δικτύωμα σύρμας από ανοξείδωτο χάλυβα + ταινία PU | ||
|---|---|---|---|
| Επισημαίνω: | poly ripple self cleaning wire mesh,vibrating self cleaning screen,vibrating self cleaning wire mesh |
||
Σε σύγκριση με τα συμβατικά πλέγματα υφασμένα από σύρμα, η λύση αυτοκαθαρισμού μας προσφέρει ανώτερη ανοιχτή επιφάνεια – έως και 30% περισσότερο από τα πάνελ πολυουρεθάνης – ενισχύοντας τη ροή υλικών και μειώνοντας τα σημεία συμφόρησης. Τα σύρματα υψηλής αντοχής, αγκυρωμένα από ελαστικές λωρίδες από καουτσούκ, αντέχουν σε λειαντικά περιβάλλοντα καλύτερα από τα παραδοσιακά πλέγματα, παρατείνοντας τη διάρκεια ζωής και μειώνοντας το κόστος αντικατάστασης.
Η ανεξάρτητη δόνηση των κυματοειδών συρμάτων ή των ζωνών πολυουρεθάνης μιμείται ένα φαινόμενο αυτοκαθαρισμού, όπου κάθε στοιχείο λειτουργεί ως μικρο-δονητής για να απομακρύνει τα παγιδευμένα σωματίδια, ένα χαρακτηριστικό που απουσιάζει από τα στατικά υλικά οθόνης. Αυτή η καινοτομία γεφυρώνει το χάσμα μεταξύ ανθεκτικότητας και απόδοσης, προσφέροντας απαράμιλλη απόδοση τόσο σε ξηρές όσο και σε υγρές εφαρμογές κοσκίνισης.
| Χαρακτηριστικό | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Υλικό | Πλέγμα από χάλυβα άνθρακα/ανοξείδωτο χάλυβα + λωρίδα PU |
| Τύπος | Πλέγμα υφασμένο από σύρμα |
| Άνοιγμα | 1mm - 5mm |
| Διάμετρος σύρματος | 2-12mm |
| Πλάτος λωρίδας | 1,5cm και άνω |
| Πάχος λωρίδας | 8mm και άνω |
| Εφαρμογές | Ταξινόμηση μεταλλεύματος, πλύσιμο άνθρακα, επεξεργασία ορυκτών |
Η συσκευασία σε ξύλινο κουτί εξασφαλίζει ασφαλή μεταφορά και αποθήκευση.
Η ομάδα μηχανικών της HUATAO προσαρμόζει το πλέγμα αυτοκαθαρισμού για συγκεκριμένα χαρακτηριστικά υλικών, με παραγωγή πιστοποιημένη κατά ISO 14001. Οι τυπικές διαμορφώσεις αποστέλλονται σε 25 ημέρες, με διαθέσιμες επιταχυνόμενες επιλογές. Ο ποιοτικός μας έλεγχος υπερβαίνει τα βιομηχανικά πρότυπα, εξασφαλίζοντας αξιόπιστη απόδοση στο εργοστάσιο επεξεργασίας σας.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Maple
Τηλ.:: +86 15103371897
Φαξ: 86--311-80690567