|
|
Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
| Υλικό: | Δικτύωμα σύρμας από ανοξείδωτο χάλυβα + ταινία PU | ||
|---|---|---|---|
| Επισημαίνω: | anti clogging self cleaning wire mesh,coal self cleaning screen,coal self cleaning wire mesh |
||
Η τυφλότητα και η σύνδεση είναι κοινά ζητήματα στις διαδικασίες διαλογής, ιδιαίτερα με υλικά που τείνουν να κολλούν ή να συσσωρεύονται μεταξύ τους λόγω υγρασίας, πλαστικότητας ή σχήματος.Αυτά τα ζητήματα μειώνουν σημαντικά την παραγωγική ικανότητα των οθονών και αυξάνουν τον χρόνο στάσης, επηρεάζοντας τη συνολική απόδοση της μηχανής.
Οι αυτοκαθαριζόμενες οθόνες μας με συρματόπλεγμα ή ταινίες πολυουρεθάνου δονούνται ανεξάρτητα, χάρη στις δονήσεις της μηχανής και το βάρος του υλικού,αποτελεσματική πρόληψη της συσσώρευσης υλικού και διασφάλιση ομαλής λειτουργίαςΑυτό αυξάνει την παραγωγή ενώ παράλληλα επεκτείνει τη διάρκεια ζωής του πλέγματος.
Οι τρύπες που δεν κλείνουν μειώνουν δραστικά τον χρόνο στάσιμου καθαρισμού σε σύγκριση με τα συμβατικά μοντέλα.
Ο ανθεκτικός σχεδιασμός αντέχει συνεχείς δονήσεις για αξιόπιστη λειτουργία.
Η μεγάλη περιοχή φιλτραρίσματος αυξάνει την επεξεργασία υλικών χωρίς να θέτει σε κίνδυνο την αποτελεσματικότητα.
Διαφορετικά ανοίγματα, μεγέθη και τύποι γάντζων προσαρμόζονται στις διαφορετικές απαιτήσεις εξοπλισμού.
| Ειδικότητα | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Υλικό | Δίκτυο συρματόπλεγματος από χάλυβα άνθρακα/χάλυβα ανοξείδωτου + ταινία PU |
| Τύπος | Δαχτυλίδι από υφαντικό σύρμα |
| Ανοιχτότητα | 1 mm - 5 mm |
| Διάμετρος σύρματος | 2-12 χιλιοστά |
| Διάμετρος λωρίδας | 1.5cm και μεγαλύτερο |
| Δάχος ταινίας | 8 mm και μεγαλύτερα |
| Εφαρμογές | Κατανομή μετάλλου, πλύση άνθρακα, μεταποίηση ορυκτών |
Όλα τα αυτοκαθαριζόμενα προϊόντα σύρματος πλέγματος συσκευάζονται με ασφάλεια σε ξύλινα κουτιά για ασφαλή μεταφορά και αποθήκευση.
Η ομάδα μηχανικών της HUATAO προσαρμόζει το αυτοκαθαριστικό σύρμα για συγκεκριμένα χαρακτηριστικά υλικού, με πιστοποιημένη παραγωγή ISO 14001.με διαθέσιμες ταχύτερες επιλογέςΟ έλεγχος ποιότητας μας υπερβαίνει τα πρότυπα της βιομηχανίας, εξασφαλίζοντας αξιόπιστη απόδοση στο εργοστάσιο επεξεργασίας σας.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Maple
Τηλ.:: +86 15103371897
Φαξ: 86--311-80690567