|
|
Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
| Υλικό: | Υψηλής φθοράς καουτσούκ + ατσάλινο πλαίσιο | ||
|---|---|---|---|
| Επισημαίνω: | 305×610mm Rubber Screen Panel,80 Shore Hardness Vibrating Screen Panel,Cutter Apertures Mining Rubber Panel |
||
Τα premium ελαστικά πάνελ οθόνης της HUATAO ανταποκρίνονται στις μοναδικές απαιτήσεις της εξόρυξης, προσφέροντας εξαιρετική ανθεκτικότητα και αποδοτικότητα σε ένα ολοκληρωμένο πακέτο. Κατασκευασμένα με ιδιόκτητα ελαστικά σύνθετα υλικά, αυτά τα πάνελ αντιστέκονται στην τριβή από μεταλλεύματα όπως ο χαλκός και ο σίδηρος, υπερβαίνοντας σημαντικά τις παραδοσιακές ατσάλινες οθόνες.
| Χαρακτηριστικό | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλής αντοχής καουτσούκ + ατσάλινο πλαίσιο |
| Τύπος | Ελαστικό Πάνελ SELM ή προσαρμοσμένο |
| Πάχος | 25-40mm (προσαρμόσιμο) |
| Μέγεθος Οπής | 10-50mm (ρυθμιζόμενο) |
| Μέγεθος | 610*305*40mm, 305*305*40mm |
| Βάρος | <15kg> |
| Εφαρμογές | Ταξινόμηση μεταλλευμάτων, πλύσιμο άνθρακα, επεξεργασία ορυκτών |
Συσκευασία σε ξύλινο κιβώτιο για ασφαλή μεταφορά και χειρισμό.
Η ομάδα μηχανικών της HUATAO προσαρμόζει τα ελαστικά πάνελ οθόνης για συγκεκριμένα χαρακτηριστικά υλικών, με παραγωγή πιστοποιημένη κατά ISO 14001. Οι τυπικές διαμορφώσεις αποστέλλονται σε 25 ημέρες, με διαθέσιμες επιλογές ταχείας αποστολής. Ο ποιοτικός έλεγχος μας υπερβαίνει τα βιομηχανικά πρότυπα, εξασφαλίζοντας αξιόπιστη απόδοση στο εργοστάσιο επεξεργασίας σας.
| Οθόνη Ουρεθάνης | Οθόνη Tufflex |
|---|---|
| Πλέγμα Αφυδάτωσης Πολυουρεθάνης | Αρθρωτή Οθόνη WS 85 |
| Πάνελ Οθόνης Πολυουρεθάνης | Ανταλλακτικές Οθόνες Rotex |
| Ελαστικό Πάνελ Οθόνης | Πλέγμα Δονητικής Οθόνης |
| Αυτοκαθαριζόμενο Συρμάτινο Πλέγμα | Οθόνη Σίτας Σχιστόλιθου |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Maple
Τηλ.:: +86 15103371897
Φαξ: 86--311-80690567