|
|
Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
| Υλικό: | Υψηλής φθοράς καουτσούκ + ατσάλινο πλαίσιο | ||
|---|---|---|---|
| Επισημαίνω: | 305×305mm Rubber Screen Panel,40 Shore Hardness Vibrating Screen Panel,50mm Thick Modular Screen Panel |
||
| Ειδικότητα | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλής φθοράς καουτσούκ + ατσάλινο πλαίσιο |
| Τύπος | Πίνακα ελαστικού SELM ή προσαρμοσμένο |
| Δάχος | 25-40mm (προσαρμόσιμα) |
| Μέγεθος τρύπας | 10-50 mm (προσαρμόσιμο) |
| Μέγεθος | 610*305*40mm, 305*305*40mm |
| Βάρος | < 15 kg/m2 (15 mm πάχος) |
| Εφαρμογές | Κατανομή μετάλλου, πλύση άνθρακα, μεταποίηση ορυκτών |
| Τύπος προϊόντος | Σχήμα |
|---|---|
| Σκηνή ουρεθάνου | Εικόνα Tufflex |
| Διάφραγμα αποβρύθμισης από πολυουρεθάνιο | WS 85 Μοδική οθόνη |
| Πίνακες οθόνης από πολυουρεθάνιο | Εναλλακτικές οθόνες Rotex |
| Πίνακας ελεγχόμενης ελαστικής | Δικτυωτικό πλέγμα με δονητή οθόνη |
| Αυτοκαθαριστικό Wire Mesh | Εικονίδιο σχιστολιθικού μηχανισμού |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Maple
Τηλ.:: +86 15103371897
Φαξ: 86--311-80690567