|
|
Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
| Υλικό: | Υψηλής φθοράς καουτσούκ + ατσάλινο πλαίσιο | ||
|---|---|---|---|
| Επισημαίνω: | 30mm Thick Rubber Screen Panel,305×305mm Vibrating Screen Panel,Shore Hardness 40-60 Modular Screen Panel |
||
Τα πάνελ οθόνης από καουτσούκ της HUATAO επαναπροσδιορίζουν την αποδοτικότητα στην κοσκίνιση μεταλλευμάτων, αντιμετωπίζοντας βασικά προβλήματα όπως η απόφραξη και η φθορά του μηχανήματος. Η μοναδική τους σύνθεση – ιδιόκτητες ενώσεις καουτσούκ με ενίσχυση χάλυβα – απορροφά την πρόσκρουση από πέτρες που πέφτουν, προστατεύοντας τον εξοπλισμό και παρατείνοντας τη διάρκεια ζωής. Οι επιλογές διαστάσεων, συμπεριλαμβανομένων των σχεδίων αντι-φραγμένων και ψαροκόκαλου, εξασφαλίζουν αδιάκοπη ροή, κρίσιμη για την επεξεργασία κολλωδών υλικών όπως μεταλλεύματα πλούσια σε άργιλο. Με σκληρότητα Shore 32-90, εξισορροπούν την ευελιξία (για την αποφυγή προσκόλλησης) και την ακαμψία (για δομική υποστήριξη), λειτουργώντας τόσο σε υγρές (αφυδάτωση) όσο και σε ξηρές (διαλογή) εφαρμογές.
| Χαρακτηριστικό | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Υλικό | Καουτσούκ υψηλής φθοράς + πλαίσιο χάλυβα |
| Τύπος | Πάνελ από καουτσούκ SELM ή προσαρμοσμένο |
| Πάχος | 25-40mm (προσαρμόσιμο) |
| Μέγεθος οπής | 10-50mm (ρυθμιζόμενο) |
| Μέγεθος | 610×305×40mm, 305×305×40mm |
| Βάρος | <15kg> |
| Εφαρμογές | Ταξινόμηση μεταλλευμάτων, πλύσιμο άνθρακα, επεξεργασία ορυκτών |
Συσκευασία σε ξύλινο κουτί για ασφαλή μεταφορά.
Η ομάδα μηχανικών της HUATAO προσαρμόζει τα πάνελ από καουτσούκ για συγκεκριμένα χαρακτηριστικά υλικών, με παραγωγή πιστοποιημένη κατά ISO 14001. Οι τυπικές διαμορφώσεις αποστέλλονται σε 25 ημέρες, με διαθέσιμες επιλογές ταχείας αποστολής. Ο ποιοτικός μας έλεγχος υπερβαίνει τα βιομηχανικά πρότυπα, εξασφαλίζοντας αξιόπιστη απόδοση στο εργοστάσιο επεξεργασίας σας.
| Προϊόν | Προϊόν |
|---|---|
| Πάνελ Οθόνης από Πολυουρεθάνη | Οθόνη Tufflex |
| Πλέγμα Αφυδάτωσης από Πολυουρεθάνη | Αρθρωτή Οθόνη WS 85 |
| Πάνελ Οθόνης από Πολυουρεθάνη | Ανταλλακτικά Πάνελ Οθόνης Rotex |
| Πάνελ Οθόνης από Καουτσούκ | Πλέγμα Δονητικής Οθόνης |
| Αυτοκαθαριζόμενο Μεταλλικό Πλέγμα | Οθόνη Σίτας Σχιστόλιθου |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Maple
Τηλ.:: +86 15103371897
Φαξ: 86--311-80690567