|
|
Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
| Υλικό: | Υψηλής φθοράς καουτσούκ + ατσάλινο πλαίσιο | ||
|---|---|---|---|
| Επισημαίνω: | 305×610mm Rubber Screen Panel,90 Shore Hardness Vibrating Screen Panel,Heavy-Duty Modular Screen Panel |
||
Ανθεκτικό Λαστιχένιο Πάνελ 305*610mm Σκληρότητα 90 Shore Ανοίγματα SVR Διαλογή Σιδηρομεταλλεύματος
Πάνελ Οθόνης από Premium Καουτσούκ για Εφαρμογές Εξόρυξης
Τα λαστιχένια πάνελ οθόνης είναι απαραίτητα εξαρτήματα στις εργασίες εξόρυξης, σχεδιασμένα για την αποτελεσματική ταξινόμηση υλικών κατά μέγεθος χρησιμοποιώντας ανοίγματα ακριβείας. Τα ανθεκτικά πάνελ της HUATAO διαθέτουν εξειδικευμένα ελαστικά μείγματα που μεγιστοποιούν την αντοχή στη φθορά έναντι λειαντικών υλικών όπως ο σιδηρομετάλλευμα και ο γρανίτης. Η κατασκευή με ενισχυμένο χαλύβδινο πλαίσιο αντέχει σε ακραίες κρούσεις, μειώνοντας παράλληλα την καταπόνηση στα μηχανήματα διαλογής, παρατείνοντας σημαντικά τη διάρκεια ζωής του εξοπλισμού.
| Χαρακτηριστικό | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Υλικό | Λάστιχο υψηλής αντοχής στη φθορά + χαλύβδινο πλαίσιο |
| Τύπος | Λαστιχένιο Πάνελ SELM ή προσαρμοσμένο |
| Πάχος | 25-40mm (προσαρμόσιμο) |
| Μέγεθος Τρύπας | 10-50mm (ρυθμιζόμενο) |
| Τυπικό Μέγεθος | 610*305*40mm, 305*305*40mm |
| Βάρος | <15kg> |
| Εφαρμογές | Ταξινόμηση μεταλλεύματος, πλύσιμο άνθρακα, επεξεργασία ορυκτών |
Όλα τα πάνελ συσκευάζονται με ασφάλεια σε ξύλινα κιβώτια για ασφαλή διεθνή μεταφορά.
Η ομάδα μηχανικών της HUATAO προσαρμόζει λαστιχένιες οθόνες για συγκεκριμένα χαρακτηριστικά υλικών, με παραγωγή πιστοποιημένη κατά ISO 14001. Ο ποιοτικός μας έλεγχος υπερβαίνει τα βιομηχανικά πρότυπα, διασφαλίζοντας αξιόπιστη απόδοση στο εργοστάσιο επεξεργασίας σας. Οι τυπικές διαμορφώσεις αποστέλλονται σε 25 ημέρες, με διαθέσιμες επιταχυνόμενες επιλογές.
| Οθόνη Ουρεθάνης | Οθόνη Tufflex |
|---|---|
| Πλέγμα Οθόνης Αφυδάτωσης Πολυουρεθάνης | Αρθρωτή Οθόνη WS 85 |
| Πάνελ Οθόνης Πολυουρεθάνης | Ανταλλακτικές Οθόνες Rotex |
| Λαστιχένιο Πάνελ Οθόνης | Πλέγμα Δονητικής Οθόνης |
| Αυτοκαθαριζόμενο Συρμάτινο Πλέγμα | Οθόνη Shale Shaker |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Maple
Τηλ.:: +86 15103371897
Φαξ: 86--311-80690567