|
|
Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
| Υλικό: | Υψηλής φθοράς καουτσούκ + ατσάλινο πλαίσιο | ||
|---|---|---|---|
| Επισημαίνω: | 50*10mm rubber screen panels,50*10mm rubber screening,25mm rubber screening |
||
Με ένα πολυεπίπεδο σύστημα απορρόφησης των συγκρούσεων, αυτές οι βιομηχανικές πλάκες σιτών μειώνουν τα περιστατικά τύφλωσης κατά 45% μέσω της δυναμικής βελτιστοποίησης της ροής υλικών.
Τα ανοίγματα με ακρίβεια κοπής (στόχος 5-75mm, διαθέσιμα μεγέθη προσαρμογής) εξασφαλίζουν συνεπή ακρίβεια βαθμολόγησης τόσο σε ξηρές συνθήκες όσο και σε εφαρμογές λιπασμάτων.Η αρθρωτή σχεδίαση υποστηρίζει την ταχεία εγκατάσταση με προαιρετικό clip-on, φλάντζες ή νήματα λύσεις στερέωσης.
Το πλαίσιο αμβλύνσεως δονήσεων διατηρεί τη δομική ακεραιότητα σε συνεχή λειτουργία με βαρύ φορτίο, μειώνοντας σημαντικά τη συχνότητα συντήρησης.
| Ειδικότητα | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλής φθοράς καουτσούκ + ατσάλινο πλαίσιο |
| Τύπος | Πίνακα ελαστικού SELM ή προσαρμοσμένο |
| Δάχος | 25-40mm (προσαρμόσιμα) |
| Μέγεθος τρύπας | 10-50 mm (προσαρμόσιμο) |
| Μέγεθος | 610×305×40mm, 305×305×40mm |
| Βάρος | < 15 kg/m2 (15 mm πάχος) |
| Εφαρμογές | Κατανομή μετάλλου, πλύση άνθρακα, μεταποίηση ορυκτών |
Γενικά προϊόντα που προορίζονται για τη μεταφορά και την αποθήκευση.
| Σκηνή ουρεθάνου | Εικόνα Tufflex |
|---|---|
| Διάφραγμα αποβρύθμισης από πολυουρεθάνιο | WS 85 Μοδική οθόνη |
| Πίνακες οθόνης από πολυουρεθάνιο | Εναλλακτικές οθόνες Rotex |
| Πίνακας ελεγχόμενης ελαστικής | Δικτυωτικό πλέγμα με δονητή οθόνη |
| Αυτοκαθαριστικό Wire Mesh | Εικονίδιο σχιστολιθικού μηχανισμού |
Η ομάδα μηχανικών της HUATAO προσαρμόζει ελαστικές οθόνες για συγκεκριμένα χαρακτηριστικά υλικού, με πιστοποιημένη παραγωγή ISO 14001.με διαθέσιμες ταχύτερες επιλογέςΟ έλεγχος ποιότητας μας υπερβαίνει τα πρότυπα της βιομηχανίας, εξασφαλίζοντας αξιόπιστη απόδοση στο εργοστάσιο επεξεργασίας σας.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Maple
Τηλ.:: +86 15103371897
Φαξ: 86--311-80690567