|
|
Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
| Υλικό: | Υψηλής φθοράς καουτσούκ + ατσάλινο πλαίσιο | ||
|---|---|---|---|
| Επισημαίνω: | rubber screen panels 40*8mm,black rubber screening,black rubber screen panels |
||
Τα πλαίσια ελαστικής οθόνης για εξαρτήματα μηχανημάτων εξόρυξης κατέχουν μια κρίσιμη θέση στη βιομηχανία εξόρυξης.και αντοχή στη διάβρωση.
Το ελαστικό δίχτυ για το φιλμ είναι σχεδιασμένο για τον διαχωρισμό και την ταξινόμηση ορυκτών και υλικών διαφόρων μεγεθών.διασφάλιση ομαλής και αξιόπιστης λειτουργίαςΜε την ιδιαίτερη δομή και τις ιδιότητες του υλικού, προσαρμόζεται σε διαφορετικές σκληρές συνθήκες εξόρυξης, συμπεριλαμβανομένων των περιβάλλοντων υψηλής υγρασίας, υψηλής σκόνης και ισχυρών δονήσεων.
Επιπλέον, το ελαστικό δίχτυ οθόνης παρέχει εξαιρετικές επιδόσεις σφράγισης, αποτρέποντας τη διαρροή υλικού και ενισχύοντας την αποτελεσματικότητα και την ποιότητα της διαδικασίας ελέγχου.Διαδραματίζει σημαντικό ρόλο στη βελτίωση της συνολικής απόδοσης των μηχανημάτων εξόρυξης και στη μείωση του κόστους παραγωγής.
| Ειδικότητα | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλής φθοράς καουτσούκ + ατσάλινο πλαίσιο |
| Τύπος | Πίνακα ελαστικού SELM ή προσαρμοσμένο |
| Δάχος | 25-40mm (προσαρμόσιμα) |
| Μέγεθος τρύπας | 10-50 mm (προσαρμόσιμο) |
| Μέγεθος | 610×305×40mm, 305×305×40mm |
| Βάρος | < 15 kg/m2 (15 mm πάχος) |
| Εφαρμογές | Κατανομή μετάλλου, πλύση άνθρακα, μεταποίηση ορυκτών |
Η συσκευασία ξύλινου κουτιού εξασφαλίζει την ασφαλή μεταφορά και αποθήκευση.
Η ομάδα μηχανικών της HUATAO προσαρμόζει ελαστικές οθόνες για συγκεκριμένα χαρακτηριστικά υλικού, με πιστοποιημένη παραγωγή ISO 14001.με διαθέσιμες ταχύτερες επιλογέςΟ έλεγχος ποιότητας μας υπερβαίνει τα πρότυπα της βιομηχανίας, εξασφαλίζοντας αξιόπιστη απόδοση στο εργοστάσιο επεξεργασίας σας.
| Σκηνή ουρεθάνου | Εικόνα Tufflex |
|---|---|
| Διάφραγμα αποβρύθμισης από πολυουρεθάνιο | WS 85 Μοδική οθόνη |
| Πίνακες οθόνης από πολυουρεθάνιο | Εναλλακτικές οθόνες Rotex |
| Πίνακας ελεγχόμενης ελαστικής | Δικτυωτικό πλέγμα με δονητή οθόνη |
| Αυτοκαθαριστικό Wire Mesh | Εικονίδιο σχιστολιθικού μηχανισμού |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Maple
Τηλ.:: +86 15103371897
Φαξ: 86--311-80690567