|
|
Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
| Υλικό: | Υψηλής φθοράς καουτσούκ + ατσάλινο πλαίσιο | ||
|---|---|---|---|
| Επισημαίνω: | reliable rubber screening,25*6mm rubber screening,25*6mm rubber for screens |
||
Το λαστιχένιο πάνελ σίτας που χρησιμοποιείται σε εξαρτήματα μηχανημάτων εξόρυξης είναι ένα βασικό εξάρτημα στη βιομηχανία εξόρυξης. Αποτελείται κυρίως από ανώτερης ποιότητας λαστιχένια υλικά, προσδίδοντάς του εξαιρετική ελαστικότητα, αντοχή στη φθορά και αντιδιαβρωτικές ιδιότητες.
Αυτή η λαστιχένια σίτα έχει σχεδιαστεί για να πραγματοποιεί τον διαχωρισμό και την ταξινόμηση ορυκτών και υλικών διαφορετικών μεγεθών. Κατά τη διαδικασία κοσκίνισης, μπορεί να αντέξει σταθερά την πρόσκρουση και την τριβή των υλικών, εξασφαλίζοντας σταθερή και αξιόπιστη λειτουργία. Με την ειδική δομή και τις ιδιότητες του υλικού του, μπορεί να προσαρμοστεί σε διάφορες σκληρές συνθήκες εξόρυξης, όπως περιβάλλοντα υψηλής υγρασίας, υψηλής σκόνης και ισχυρών δονήσεων.
Επιπλέον, η λαστιχένια σίτα έχει εξαιρετική απόδοση στεγανοποίησης, η οποία μπορεί να αποτρέψει τη διαρροή υλικών και να βελτιώσει την αποδοτικότητα και την ποιότητα της διαδικασίας κοσκίνισης. Είναι ζωτικής σημασίας για τη βελτίωση της συνολικής αποδοτικότητας των μηχανημάτων εξόρυξης και τη μείωση του κόστους παραγωγής.
| Χαρακτηριστικό | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Υλικό | Λάστιχο υψηλής αντοχής στη φθορά + ατσάλινο πλαίσιο |
| Τύπος | Λαστιχένιο Πάνελ SELM ή προσαρμοσμένο |
| Πάχος | 25-40mm (προσαρμόσιμο) |
| Μέγεθος Οπής | 10-50mm (ρυθμιζόμενο) |
| Μέγεθος | 610x305x40mm, 305x305x40mm |
| Βάρος | <15kg> |
| Εφαρμογές | Ταξινόμηση μεταλλεύματος, πλύσιμο άνθρακα, επεξεργασία ορυκτών |
Η ομάδα μηχανικών της HUATAO προσαρμόζει λαστιχένιες σίτες για συγκεκριμένα χαρακτηριστικά υλικών, με παραγωγή πιστοποιημένη κατά ISO 14001. Οι τυπικές διαμορφώσεις αποστέλλονται σε 25 ημέρες, με διαθέσιμες επιταχυνόμενες επιλογές. Ο ποιοτικός μας έλεγχος υπερβαίνει τα βιομηχανικά πρότυπα, εξασφαλίζοντας αξιόπιστη απόδοση στο εργοστάσιο επεξεργασίας σας.
Η συσκευασία σε ξύλινο κουτί εξασφαλίζει ασφαλή μεταφορά και αποθήκευση.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Maple
Τηλ.:: +86 15103371897
Φαξ: 86--311-80690567