|
|
Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
| Υλικό: | Υψηλής φθοράς καουτσούκ + ατσάλινο πλαίσιο | ||
|---|---|---|---|
| Επισημαίνω: | adjustable rubber screening,adjustable rubber screen panels,mining rubber screening |
||
Στην βιομηχανία εξόρυξης, τα ελαστικά πάνελ είναι βασικά στοιχεία για τα μηχανήματα εξόρυξης.και αντοχή στη διάβρωση.
Αυτό το ελαστικό δίχτυ για το διαχωρισμό είναι σχεδιασμένο για να ταξινομεί και να κατηγοριοποιεί ορυκτά και υλικά διαφόρων μεγεθών.εγγύηση σταθερής και αξιόπιστης απόδοσηςΧάρη στην ξεχωριστή δομή και τα χαρακτηριστικά του υλικού, ευδοκιμεί σε διάφορες σκληρές συνθήκες εξόρυξης, συμπεριλαμβανομένων των πολύ υγρών, σκόνη, και δονητικό περιβάλλον.
Επιπλέον, το ελαστικό δίχτυ οθόνης προσφέρει εξαιρετικές δυνατότητες σφράγισης, αποτρέποντας τη διαρροή υλικού και βελτιώνοντας την αποτελεσματικότητα και την ποιότητα της διαδικασίας ελέγχου.Διαδραματίζει καθοριστικό ρόλο στην αύξηση της συνολικής αποδοτικότητας των μηχανημάτων εξόρυξης και στη μείωση του κόστους παραγωγής.
| Ειδικότητα | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλής φθοράς καουτσούκ + ατσάλινο πλαίσιο |
| Τύπος | Πίνακα ελαστικού SELM ή προσαρμοσμένο |
| Δάχος | 25-40mm (προσαρμόσιμα) |
| Μέγεθος τρύπας | 10-50 mm (προσαρμόσιμο) |
| Μέγεθος | 610*305*40mm, 305*305*40mm |
| Βάρος | < 15 kg/m2 (15 mm πάχος) |
| Εφαρμογές | Κατανομή μετάλλου, πλύση άνθρακα, μεταποίηση ορυκτών |
Η ομάδα μηχανικών της HUATAO προσαρμόζει ελαστικές οθόνες για συγκεκριμένα χαρακτηριστικά υλικού, με πιστοποιημένη παραγωγή ISO 14001.με διαθέσιμες ταχύτερες επιλογέςΟ έλεγχος ποιότητας μας υπερβαίνει τα πρότυπα της βιομηχανίας, εξασφαλίζοντας αξιόπιστη απόδοση στο εργοστάσιο επεξεργασίας σας.
Γενικά προϊόντα που προορίζονται για τη μεταφορά και την αποθήκευση.
| Σκηνή ουρεθάνου | Εικόνα Tufflex |
|---|---|
| Διάφραγμα αποβρύθμισης από πολυουρεθάνιο | WS 85 Μοδική οθόνη |
| Πίνακες οθόνης από πολυουρεθάνιο | Εναλλακτικές οθόνες Rotex |
| Πίνακας ελεγχόμενης ελαστικής | Δικτυωτικό πλέγμα με δονητή οθόνη |
| Αυτοκαθαριστικό Wire Mesh | Εικονίδιο σχιστολιθικού μηχανισμού |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Maple
Τηλ.:: +86 15103371897
Φαξ: 86--311-80690567