|
|
Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
| Πάχος: | 5-12 χιλιοστά | ||
|---|---|---|---|
| Επισημαίνω: | Polyurethane screen panels for iron ore,Flip-flop mesh screen panels,55 Shore polyurethane screen mesh |
||
Πολυουρεθάνιο Flip-Flop Mesh 1m πλάτος 55 χείλος για επεξεργασία σιδηρομεταλλεύματος.Το πλέγμα οθόνης έντασης και χαλάρωσης είναι ζωτικής σημασίας στην επεξεργασία άνθρακα και την μεταλλουργίαΗ ελαστική επιφάνεια του χρησιμοποιεί περιοδική ένταση και χαλάρωση για να δημιουργήσει υψηλής συχνότητας κίνηση υλικού, απομακρύνοντας τα σωματίδια που θα μπλοκάριζαν τις στατικές οθόνες.Ακόμη και με πρόστιμα υγρού άνθρακα.
Το ελαφρύ σχεδιασμό του μειώνει την πίεση του εξοπλισμού, παρατείνει τη διάρκεια ζωής των μηχανημάτων.Η εγκατάσταση ή η αντικατάσταση των πάνελ διαρκεί μόνο 3-5 λεπτά με την πίεση / εκτύπωσηΓια αξιόπιστη, αποτελεσματική ανίχνευση, αυτό το δίχτυ παρέχει.
| Ειδικότητα | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Μέγεθος πίνακα | 1m - 3,5m |
| πλάτος πίνακα | 300 mm - 350 mm |
| Μοντέλο πάχους | Προσαρμοσμένα |
| Αποτελεσματικότητα | Αυτοκαθαρισμός, αντιεμπλοκή, εξοικονόμηση ενέργειας 30% |
| Προσαρμογή | Μεγέθη διαφάνειας (3-32 mm), σχήματα, συμβατότητα μεμονωμένων συσκευών |
| Σχήμα διαφάνειας | Τετράγωνο, ορθογώνιο, τρύπα, κυκλικό |
| Χρώμα | Πορτοκαλί, κόκκινο, πράσινο, κίτρινο |
| Πρωτοϋλικά | Πολυουρεθάνιο (PU) |
Ασφαλής μεταφορά με ξύλινο κουτί.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Maple
Τηλ.:: +86 15103371897
Φαξ: 86--311-80690567