|
|
Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
| Μέγεθος ανοίγματος: | 5mm | ||
|---|---|---|---|
| Επισημαίνω: | PU compost screen panel,5mm aperture polyurethane screen,6mm thick flip-flop screen |
||
Το πίνακα PU Flip-Flop με άνοιγμα 5 mm και πάχος 6 mm έχει σχεδιαστεί ειδικά για εφαρμογές ελέγχου κομποστοποίησης.,κολλώδη και υλικά υψηλής υγρασίας σε διάφορες βιομηχανίες, συμπεριλαμβανομένου του άνθρακα, της μεταλλουργίας και των δομικών υλικών.
| Προδιαγραφές | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Μέγεθος πίνακα | 1m - 3,5m |
| πλάτος πίνακα | 300 mm - 350 mm |
| Μοντέλο πάχους | Προσαρμοσμένα |
| Αποτελεσματικότητα | Αυτοκαθαρισμός, αντιεμπλοκή, εξοικονόμηση ενέργειας 30% |
| Προσαρμογή | Μεγέθη διαφάνειας (3-32mm), διάφορα σχήματα διαθέσιμα |
| Σχήμα διαφάνειας | Τετράγωνο, ορθογώνιο, τρύπα, κυκλικό |
| Επιλογές χρώματος | Πορτοκαλί, κόκκινο, πράσινο, κίτρινο |
| Υλικό | Πολυουρεθάνιο υψηλής ποιότητας (PU) |
| Σκηνή ουρεθάνου | Εικόνα Tufflex |
|---|---|
| Διάφραγμα αποβρύθμισης από πολυουρεθάνιο | WS 85 Μοδική οθόνη |
| Πίνακες οθόνης από πολυουρεθάνιο | Εναλλακτικές οθόνες Rotex |
| Πίνακας ελεγχόμενης ελαστικής | Δικτυωτικό πλέγμα με δονητή οθόνη |
| Αυτοκαθαριστικό Wire Mesh | Εικονίδιο σχιστολιθικού μηχανισμού |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Maple
Τηλ.:: +86 15103371897
Φαξ: 86--311-80690567