|
|
Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
| Πάχος: | 20 mm, 30 mm, 40 mm | ||
|---|---|---|---|
| Επισημαίνω: | polyurethane vibrating screen gold mining,acid-resistant Polyurethane modular screen 305x610mm,mining WS 85 vibrating screen |
||
Πολυουρεθανικό Πάνελ Δόνησης WS 85 305×610mm Ανθεκτικό σε Οξέα με Σχισμή 0.1mm για Αφυδάτωση σε Ορυχεία Χρυσού
Κατασκευασμένο με την αποκλειστική διαδικασία πολυουρεθάνης ανοιχτής χύτευσης της HUATAO, το Εναλλακτικό Αρθρωτό Πάνελ WS 85 υφίσταται σκλήρυνση σε υψηλή θερμοκρασία που ενισχύει τους μοριακούς δεσμούς, προσφέροντας εξαιρετική αντοχή. Η αντοχή του στη φθορά είναι απαράμιλλη, διαρκώντας σημαντικά περισσότερο από εναλλακτικές λύσεις από καουτσούκ ή μέταλλο, κάτι που είναι κρίσιμο για βαριές χρήσεις σε ορυχεία χρυσού και επεξεργασία χαλκού.
Ανθεκτικό στη διάβρωση και ανεκτικό σε οξέα και αλκάλια, ευδοκιμεί σε σκληρές συνθήκες εργασίας, από την αφυδάτωση συμπυκνωμάτων έως τον διαχωρισμό πολτού άνθρακα. Οι ακριβείς σχισμές του πάνελ (προσαρμόσιμες από 0.075mm και άνω) εξασφαλίζουν ακριβή διαβάθμιση σωματιδίων, ενώ η επιφάνειά του με χαμηλή τριβή αποτρέπει τη συσσώρευση υλικού, διατηρώντας τους πόρους καθαρούς.
Ελαστικό από τη φύση του, διαχειρίζεται μεγάλες ροές με αποτελεσματική αφυδάτωση, ζωτικής σημασίας για την ξηρή απόρριψη απορριμμάτων. Προσαρμόσιμο σε μέγεθος (305×610mm, 500×500mm, κ.λπ.) και εγκατάσταση (βίδες, τύπος υποδοχής κάρτας, βάσεις ραγών), προσαρμόζεται σε οποιαδήποτε διάταξη. Η δομή MDI διπλής σκληρότητας —μαλακή επιφάνεια, σκληρή βάση— μειώνει τη συμφόρηση, αυξάνοντας την απόδοση και τη μακροζωία.
| Ανθεκτικότητα: | 8-10x διάρκεια ζωής έναντι χάλυβα, αντι-τριβή, ανθεκτικό σε σχίσιμο |
| Απόδοση: | Αυτοκαθαριζόμενο, αντι-συμφόρησης, 30% εξοικονόμηση ενέργειας |
| Προσαρμογή: | Μεγέθη ανοίγματος (0.1-170mm), σχήματα, αρθρωτή συμβατότητα |
| Πιστοποιημένο: | Αντιπυρικό, μη τοξικό, συμβατό με ISO |
| Υλικό | Ατσάλινο πλαίσιο και επιφάνεια πολυουρεθάνης |
| Χαρακτηριστικό | WS85, Ανθεκτικό στη φθορά, αποδοτικό και εύκολο στην εγκατάσταση |
| Πάχος | 30mm, 40mm, 50mm |
| Μέγεθος Ανοίγματος | Πλάτος Σχισμής 0.1mm - 2.5mm |
| Πλάτος Πάνελ | 305mm, 500mm, 515mm (μπορούν να σχεδιαστούν και άλλα) |
| Μήκος Πάνελ | 305mm, 610mm, 650mm, 915mm, 1200mm, 1220mm (μπορούν να σχεδιαστούν και άλλα) |
| Τύπος Σύνδεσης | WS85 |
| Εφαρμογές |
|
Κοντινές όψεις του Πάνελ Αφυδάτωσης Πολυουρεθάνης που δείχνουν Πείρους & Πόδια:
Συσκευασία σε ξύλινο κουτί για ασφαλή μεταφορά:
| Πάνελ Δόνησης Ουρεθάνης | Πάνελ Δόνησης Tufflex |
| Πλέγμα Αφυδάτωσης Πολυουρεθάνης | Αρθρωτό Πάνελ WS 85 |
| Πάνελ Δόνησης Πολυουρεθάνης | Εναλλακτικά Πάνελ Δόνησης Rotex |
| Πάνελ Δόνησης από Καουτσούκ | Πλέγμα Δόνησης |
| Αυτοκαθαριζόμενο Μεταλλικό Πλέγμα | Πάνελ Δόνησης για Σίτες Λάσπης |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Maple
Τηλ.:: +86 15103371897
Φαξ: 86--311-80690567