|
|
Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
| Πάχος: | 20 mm, 30 mm, 40 mm | ||
|---|---|---|---|
| Επισημαίνω: | polyurethane modular screen ws85,wear resistance polyurethane modular screen,modular polyurethane screen |
||
Οι οθόνες αφυδάτωσης από πολυουρεθάνη WS85 είναι σχεδιασμένες για αριστεία στους τομείς εξόρυξης και αδρανών υλικών. Γνωστές και ως πλάκες οθόνης από πολυουρεθάνη PU, διαθέτουν επιφάνεια υψηλής ελαστικότητας με αποτελεσματικό σχεδιασμό κατά της απόφραξης. Η διαδικασία χύτευσης εξασφαλίζει ομοιόμορφο και υψηλής ποιότητας φινίρισμα, παρέχοντας ολοκληρωμένες λύσεις για εργασίες αφυδάτωσης και διαλογής.
Η ενότητα οθόνης WS85 από εργοστάσιο OEM είναι μια ελαστική οθόνη δονήσεων από πολυουρεθάνη σχεδιασμένη για αποτελεσματικό διαχωρισμό στην εξόρυξη. Με μοναδική κατασκευή πολυουρεθάνης βάσης MDI, προσφέρει υψηλή αντοχή στη φθορά και ευελιξία, ενσωματώνοντας απρόσκοπτα σε διάφορα μοντέλα οθονών δονήσεων με ευέλικτες επιλογές τοποθέτησης.
| Ανθεκτικότητα | 8-10 φορές μεγαλύτερη διάρκεια ζωής σε σχέση με χάλυβα, αντοχή στην τριβή, αντοχή στο σκίσιμο |
|---|---|
| Αποτελεσματικότητα | Αυτοκαθαριζόμενη, κατά της απόφραξης, εξοικονόμηση ενέργειας 30% |
| Προσαρμογή | Μεγέθη ανοίγματος (0,1-170mm), σχήματα, αρθρωτή συμβατότητα |
| Πιστοποιημένο | Αντιπυρικό, μη τοξικό, συμβατό με ISO |
| Υλικό | Ατσάλινο πλαίσιο και επιφάνεια πολυουρεθάνης |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό | WS85, Ανθεκτικό στη φθορά, αποτελεσματικό και εύκολο στην εγκατάσταση |
| Πάχος | 30mm, 40mm, 50mm |
| Μέγεθος ανοίγματος | Πλάτος σχισμής 0,1mm - 2,5mm |
| Πλάτος οθόνης | 305mm, 500mm και 515mm, άλλα μπορούν να σχεδιαστούν |
| Μήκος οθόνης | 305mm, 610mm, 650mm, 915mm, 1200mm και 1220mm, άλλα μπορούν να σχεδιαστούν |
| Τύπος σύνδεσης | WS85 |
| Εφαρμογή |
|
Συσκευασμένο σε ασφαλή ξύλινα κιβώτια για ασφαλή μεταφορά και αποθήκευση.
| Οθόνη Ουρεθάνης | Οθόνη Tufflex |
|---|---|
| Δίχτυ Οθόνης Αφυδάτωσης Πολυουρεθάνης | Αρθρωτή Οθόνη WS 85 |
| Πλάκες Οθόνης Πολυουρεθάνης | Ανταλλακτικές Οθόνες Rotex |
| Πλάκα Οθόνης από Καουτσούκ | Δίχτυ Οθόνης Δονήσεων |
| Αυτοκαθαριζόμενο Συρμάτινο Δίχτυ | Οθόνη Δονητικού Σίφωνα |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Maple
Τηλ.:: +86 15103371897
Φαξ: 86--311-80690567