|
|
Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
| Πάχος: | 20 mm, 30 mm, 40 mm | ||
|---|---|---|---|
| Επισημαίνω: | vibrating ws 85 modular screen,vibrating ws 85 modular screens,red ws 85 modular screen |
||
Οι εξατομικευμένες οθόνες πολυουρεθάνου τύπου WS85 είναι σχεδιασμένες για να ανταποκρίνονται σε συγκεκριμένες απαιτήσεις ανθρακωρύχων και συσσωρευτών.Αυτά τα εξαιρετικά ευέλικτα και ελαστικά πλαίσια οθόνης από πολυουρεθάνιο είναι διαθέσιμα σε διάφορα μεγέθη και διαμορφώσειςΗ σειρά WS85 είναι γνωστή για την εξαιρετική αντοχή στην έλξη και το αντι-ακόλληση σχεδιασμό.ή στρογγυλά ανοίγματα για να εξασφαλιστεί τέλεια συμβατότητα με το εξοπλισμό σας δονητή οθόνη.
Το WS85 Polyurethane Screen Mesh for Mining παρέχει ανώτερη απόδοση μέσω του συνδυασμού αντοχής και απόδοσης.Αυτό το βιομηχανικό δίχτυ συριγίου διαθέτει υψηλή αντοχή στη τέντωση και ιδιότητες αντι-αμβλύνσεων απαραίτητες για απαιτητικές εργασίες εξόρυξηςΚατασκευάζεται από υψηλής ποιότητας υλικά πολυουρεθάνου, παρέχει εξαιρετική αντοχή στην τριβή και την πρόσκρουση ενώ χειρίζεται διάφορα υλικά από μεταλλεύματα έως συσσωρευτές.Ο σχεδιασμός διευκολύνει την απρόσκοπτη ενσωμάτωση σε υφιστάμενα συστήματα δονητικών οθονών.
| Δυνατότητα | 8-10x διάρκεια ζωής σε σύγκριση με το χάλυβα, εξαιρετικές ιδιότητες αντι-σίδωσης, ανθεκτική σε δάκρυα κατασκευή |
|---|---|
| Αποτελεσματικότητα | Αυτοκαθαριστικό σχεδιασμό, αντι-αμβλύνσεις, εξοικονόμηση ενέργειας έως 30% |
| Προσαρμογή | Μεγέθη διαφάνειας από 0,1-170mm, διατίθενται διάφορα σχήματα |
| Πιστοποιημένο | Ιδιαιτερότητες ανάφλεξης, μη τοξικά υλικά, πρότυπα συμμόρφωσης ISO |
| Υλικό | Χάλυβα με επιφάνεια από πολυουρεθάνιο |
|---|---|
| Ειδικότητα | Σχεδιασμός WS85, ανθεκτικό στην φθορά, αποτελεσματική λειτουργία, εύκολη εγκατάσταση |
| Δάχος | 30mm, 40mm, 50mm |
| Μέγεθος ανοίγματος | Διάμετρος τρύπας 0,1 mm - 2,5 mm |
| Διάμετρος οθόνης | 305mm, 500mm, 515mm (προσαρμοσμένα σχέδια διαθέσιμα) |
| Μέγεθος οθόνης | 305mm, 610mm, 650mm, 915mm, 1200mm, 1220mm (προσαρμοσμένα σχέδια διαθέσιμα) |
| Τύπος σύνδεσης | WS85 |
| Εφαρμογή |
|
Γενικά προϊόντα που προορίζονται για τη μεταφορά και την αποθήκευση.
| Σκηνή ουρεθάνου | Εικόνα Tufflex |
|---|---|
| Διάφραγμα αποβρύθμισης από πολυουρεθάνιο | WS 85 Μοδική οθόνη |
| Πίνακες οθόνης από πολυουρεθάνιο | Εναλλακτικές οθόνες Rotex |
| Πίνακας ελεγχόμενης ελαστικής | Δικτυωτικό πλέγμα με δονητή οθόνη |
| Αυτοκαθαριστικό Wire Mesh | Εικονίδιο σχιστολιθικού μηχανισμού |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Maple
Τηλ.:: +86 15103371897
Φαξ: 86--311-80690567