|
|
Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
| Πάχος: | 20 mm, 30 mm, 40 mm | ||
|---|---|---|---|
| Επισημαίνω: | pu tension screen,WS85 tension screen,polyurethane tension screen |
||
Το πλέγμα οθόνης πολυουρεθάνης WS85 για εξόρυξη είναι ένα κορυφαίο προϊόν από καουτσούκ, σχεδιασμένο για δονητική διαλογή στη βιομηχανία εξόρυξης. Διαθέσιμο σε διάφορα μεγέθη όπως 300x305mm και 300x610mm, προσφέρει εξαιρετική ανθεκτικότητα και ευελιξία.
Τα Ανθεκτικά μας Πάνελ Οθόνης Αφυδάτωσης Πολυουρεθάνης είναι κατασκευασμένα για δονητικές οθόνες στην εξόρυξη. Η χρήση πολυουρεθάνης υψηλής ποιότητας τους προσφέρει διάρκεια ζωής 8-10 φορές μεγαλύτερη σε σύγκριση με τις παραδοσιακές ατσάλινες οθόνες.
| Ανθεκτικότητα: | 8-10 φορές μεγαλύτερη διάρκεια ζωής έναντι του ατσαλιού, αντοχή στην τριβή, αντοχή στο σκίσιμο |
| Αποτελεσματικότητα: | Αυτοκαθαριζόμενο, αντι-μπλοκάρισμα, εξοικονόμηση ενέργειας 30% |
| Προσαρμογή: | Μεγέθη ανοιγμάτων (0,1-170mm), σχήματα, αρθρωτή συμβατότητα |
| Πιστοποιημένο: | Αντιπυρικό, μη τοξικό, συμβατό με ISO |
| Υλικό | Ατσάλινο πλαίσιο και επιφάνεια πολυουρεθάνης |
| Χαρακτηριστικό | WS85, Ανθεκτικό στη φθορά, αποτελεσματικό και εύκολο στην εγκατάσταση |
| Πάχος | 30mm, 40mm, 50mm |
| Μέγεθος Ανοίγματος | Πλάτος σχισμής 0,1mm - 2,5mm |
| Πλάτος Οθόνης | 305mm, 500mm, 515mm, άλλα μπορούν να σχεδιαστούν |
| Μήκος Οθόνης | 305mm, 610mm, 650mm, 915mm, 1200mm, 1220mm, άλλα μπορούν να σχεδιαστούν |
| Τύπος Σύνδεσης | WS85 |
Συσκευασία σε ξύλινο κιβώτιο για ασφαλή μεταφορά και αποθήκευση.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Maple
Τηλ.:: +86 15103371897
Φαξ: 86--311-80690567