|
|
Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
| Πάχος: | 20 mm, 30 mm, 40 mm | ||
|---|---|---|---|
| Επισημαίνω: | polyurethane screen panels ws85,ws85 polyurethane screen mesh,mining polyurethane screen mesh |
||
Τα Πάνελ Οθόνης Αφυδάτωσης Πολυουρεθάνης WS85 έχουν σχεδιαστεί για βέλτιστη απόδοση στη βιομηχανία εξόρυξης. Διαθέσιμα σε τυπικά μεγέθη 300x610mm και 300x800mm, αυτά τα πάνελ είναι ειδικά σχεδιασμένα για δονητικές οθόνες. Κατασκευασμένα από πολυουρεθάνη υψηλής ποιότητας χρησιμοποιώντας υλικό MDI, προσφέρουν εξαιρετική αντοχή στη φθορά και ανθεκτικότητα. Η εύκαμπτη κατασκευή τους τα καθιστά ιδανικά για εφαρμογές διαχωρισμού σε δονητικές οθόνες εξόρυξης, διασφαλίζοντας αποτελεσματική λειτουργία τόσο για εργασίες κοσκίνισμα μεταλλεύματος όσο και για αφυδάτωση, ελαχιστοποιώντας παράλληλα τον χρόνο διακοπής λειτουργίας και το κόστος συντήρησης.
Τα Πάνελ Οθόνης PU WS85 σε εργοστασιακή τιμή προσφέρουν οικονομικές, υψηλής απόδοσης λύσεις για δονητικές οθόνες στον τομέα της εξόρυξης. Η σειρά WS85 διαθέτει αρθρωτά σχέδια, συμπεριλαμβανομένης της επιλογής 12"x24", παρέχοντας εύκολη εγκατάσταση και αντικατάσταση. Κατασκευασμένα από ανθεκτική πολυουρεθάνη, αυτά τα λαστιχένια πλέγματα οθόνης αντέχουν σε σκληρές συνθήκες εξόρυξης, συμπεριλαμβανομένης της βαριάς τριβής και των κρούσεων. Με επιφάνειες υψηλής ελαστικότητας και αποτελεσματικό σχεδιασμό κατά της απόφραξης, αυτά τα πάνελ διασφαλίζουν ομαλές, συνεχείς λειτουργίες κοσκίνισμα.
| Ανθεκτικότητα: | 8-10 φορές μεγαλύτερη διάρκεια ζωής σε σύγκριση με τον χάλυβα, αντοχή στην τριβή, αντοχή στο σκίσιμο |
| Αποτελεσματικότητα: | Αυτοκαθαριζόμενο, κατά της απόφραξης, 30% εξοικονόμηση ενέργειας |
| Προσαρμογή: | Μεγέθη ανοίγματος (0,1-170mm), σχήματα, αρθρωτή συμβατότητα |
| Πιστοποιημένο: | Αντιπυρικό, μη τοξικό, συμβατό με ISO |
| Υλικό | Ατσάλινο πλαίσιο και επιφάνεια πολυουρεθάνης |
| Χαρακτηριστικό | WS85, Ανθεκτικό στη φθορά, αποτελεσματικό και εύκολο στην εγκατάσταση |
| Πάχος | 30mm, 40mm, 50mm |
| Μέγεθος Ανοίγματος | Πλάτος σχισμής 0,1mm - 2,5mm |
| Πλάτος Οθόνης | 305mm, 500mm, 515mm (διαθέσιμα προσαρμοσμένα σχέδια) |
| Μήκος Οθόνης | 305mm, 610mm, 650mm, 915mm, 1200mm, 1220mm (διαθέσιμα προσαρμοσμένα σχέδια) |
| Τύπος Σύνδεσης | WS85 |
| Εφαρμογές |
|
Εικόνες από κοντά του Πάνελ Οθόνης Αφυδάτωσης Πολυουρεθάνης με Πείρο & Πόδια:
Συσκευασία σε ξύλινο κουτί για ασφαλή μεταφορά και αποθήκευση.
| Οθόνη Ουρεθάνης | Οθόνη Tufflex |
| Πλέγμα Οθόνης Αφυδάτωσης Πολυουρεθάνης | Αρθρωτή Οθόνη WS 85 |
| Πάνελ Οθόνης Πολυουρεθάνης | Ανταλλακτικές Οθόνες Rotex |
| Λαστιχένιο Πάνελ Οθόνης | Πλέγμα Δονητικής Οθόνης |
| Αυτοκαθαριζόμενο Συρμάτινο Πλέγμα | Οθόνη Σίτας Σχισμής |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Maple
Τηλ.:: +86 15103371897
Φαξ: 86--311-80690567