|
|
Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
| Πάχος: | 20 mm, 30 mm, 40 mm | ||
|---|---|---|---|
| Επισημαίνω: | ws85 polyurethane vibrating screen,polyurethane vibrating screen steel frame,new polyurethane screen |
||
Νέο 610×610mm WS85 Πίνακα Πολυουρεθάνης Δονητικής Εικόνας με ατσάλινο πλαίσιο, διαθέσιμο σε κυκλικά, γραμμικά και τετραγωνικά ανοίγματα για διάφορες βιομηχανικές εφαρμογές.
| Δυνατότητα | 8-10x διάρκεια ζωής έναντι χάλυβα, αντι-σβήσιμο, ανθεκτικό στα δάκρυα |
| Αποτελεσματικότητα | Αυτοκαθαρισμός, αντιεμπλοκή, εξοικονόμηση ενέργειας 30% |
| Προσαρμογή | Μεγέθη διαφάνειας (0,1-170 mm), σχήματα, αλληλεπικατάσταση μεμονωμένων διαστάσεων |
| Πιστοποιημένο | Αντιφλεγμονώδης, μη τοξικός, συμβατός με το πρότυπο ISO |
| Υλικό | Χάλυβα και επιφάνεια από πολυουρεθάνιο |
| Ειδικότητα | WS85, ανθεκτική στην φθορά, αποτελεσματική και εύκολη εγκατάσταση |
| Δάχος | 30mm, 40mm, 50mm |
| Μέγεθος ανοίγματος | Διάμετρος τρύπας 0,1 mm - 2,5 mm |
| Διάμετρος οθόνης | 305mm, 500mm, 515mm, άλλα μπορούν να σχεδιαστούν |
| Μέγεθος οθόνης | 305mm, 610mm, 650mm, 915mm, 1200mm, 1220mm, άλλα μπορούν να σχεδιαστούν |
| Τύπος σύνδεσης | WS85 |
| Εφαρμογές | Ορυχεία, επεξεργασία άνθρακα, ορυκτά και λατομεία, ανακύκλωση και διαχείριση αποβλήτων |
Γενικά προϊόντα που προορίζονται για τη μεταφορά και την αποθήκευση.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Maple
Τηλ.:: +86 15103371897
Φαξ: 86--311-80690567