|
|
Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
| Πάχος: | 20 mm, 30 mm, 40 mm | ||
|---|---|---|---|
| Επισημαίνω: | ws 85 modular screens 300×305mm,300×305mm polyurethane modular screens,300×610mm polyurethane modular screens |
||
Πάνελ αφυδάτωσης από πολυουρεθάνη υψηλής απόδοσης, σχεδιασμένα για ανθεκτικότητα και αποδοτικότητα σε απαιτητικές βιομηχανικές εφαρμογές.
| ✅ Ανθεκτικότητα | 8-10 φορές μεγαλύτερη διάρκεια ζωής σε σύγκριση με χάλυβα, αντοχή στην τριβή, αντοχή στο σκίσιμο |
| ✅ Αποδοτικότητα | Αυτοκαθαριζόμενο, αντι-μπλοκάρισμα, εξοικονόμηση ενέργειας 30% |
| ✅ Προσαρμογή | Μεγέθη ανοίγματος (0,1-170mm), σχήματα, αρθρωτή συμβατότητα |
| ✅ Πιστοποιημένο | Αντιπυρικό, μη τοξικό, συμβατό με ISO |
| Υλικό | Ατσάλινο πλαίσιο και επιφάνεια πολυουρεθάνης |
| Χαρακτηριστικό | WS85, Ανθεκτικό στη φθορά, αποδοτικό και εύκολο στην εγκατάσταση |
| Πάχος | 30mm, 40mm, 50mm |
| Μέγεθος ανοίγματος | Πλάτος σχισμής 0,1mm - 2,5mm |
| Πλάτος οθόνης | 305mm, 500mm, 515mm (μπορούν να σχεδιαστούν και άλλα) |
| Μήκος οθόνης | 305mm, 610mm, 650mm, 915mm, 1200mm, 1220mm (μπορούν να σχεδιαστούν και άλλα) |
| Τύπος σύνδεσης | WS85 |
| Εφαρμογές |
|
Ασφαλής συσκευασία σε ξύλινο κιβώτιο για ασφαλή μεταφορά και αποθήκευση.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Maple
Τηλ.:: +86 15103371897
Φαξ: 86--311-80690567