|
|
Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
| Πάχος: | 20 mm, 30 mm, 40 mm | ||
|---|---|---|---|
| Επισημαίνω: | polyurethane modular screen WS85,WS85 Trommel Screen,PU Trommel Screen |
||
| Ανθεκτικότητα: | 8-10 φορές μεγαλύτερη διάρκεια ζωής σε σύγκριση με τον χάλυβα, αντοχή στην τριβή, αντοχή στο σκίσιμο |
| Αποτελεσματικότητα: | Αυτοκαθαριζόμενο, αντι-μπλοκάρισμα, 30% εξοικονόμηση ενέργειας |
| Προσαρμογή: | Μεγέθη ανοιγμάτων (0,1-170mm), σχήματα, αρθρωτή συμβατότητα |
| Πιστοποιημένο: | Αντιπυρικό, μη τοξικό, συμβατό με ISO |
| Υλικό: | Ατσάλινο πλαίσιο και επιφάνεια πολυουρεθάνης |
| Χαρακτηριστικό: | WS85, Ανθεκτικό στη φθορά, αποτελεσματικό και εύκολο στην εγκατάσταση |
| Πάχος: | 30mm, 40mm, 50mm |
| Μέγεθος ανοίγματος: | Πλάτος υποδοχής 0,1mm - 2,5mm |
| Πλάτος κόσκινου: | 305mm, 500mm, 515mm, μπορούν να σχεδιαστούν και άλλα |
| Μήκος κόσκινου: | 305mm, 610mm, 650mm, 915mm, 1200mm, 1220mm, μπορούν να σχεδιαστούν και άλλα |
| Τύπος σύνδεσης: | WS85 |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Maple
Τηλ.:: +86 15103371897
Φαξ: 86--311-80690567