|
|
Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
| Πάχος: | 20 mm, 30 mm, 40 mm | ||
|---|---|---|---|
| Επισημαίνω: | WS85 Polyurethane Screen,Polyurethane Screen MDI,WS85 Flexible PU Screen |
||
Πρότυπο: 300x610mm/300x800mm
Η βελτιστοποιημένη σχεδίαση για ανοικτή περιοχή εξασφαλίζει 18% ταχύτερη αποβλήτωση σε σύγκριση με την προηγούμενη.παραδοσιακές οθόνες. Συμβατό με γραμμικές/ελλειπτικές δονητικές οθόνες, μειώνουν το κόστος αντικατάστασης κατά 40% μέσω ζωής 8.000+ ωρών.
Ένα επαναστατικό σύστημα συσσωρευτικών πάνελ που διαθέτει ράγες που συνδέονται μεταξύ τους για γρήγορη εγκατάσταση.Ενώ οι ατσάλινες άκρες αντέχουν σε δονήσεις 15GΙδανικό για στρώματα οθόνων - μείγμα μεγέθους ματιών (2-30mm) σε ενιαία πλαίσια.
| Υλικό | Χάλυβα και επιφάνεια από πολυουρεθάνιο |
|---|---|
| Ειδικότητα | WS85, ανθεκτική στην φθορά, αποτελεσματική και εύκολη εγκατάσταση |
| Δάχος | 30mm, 40mm, 50mm |
| Μέγεθος ανοίγματος | Διάμετρος τρύπας 0,1 mm - 2,5 mm |
| Διάμετρος οθόνης | 305mm, 500mm, 515mm, άλλα μπορούν να σχεδιαστούν |
| Μέγεθος οθόνης | 305mm, 610mm, 650mm, 915mm, 1200mm, 1220mm, άλλα μπορούν να σχεδιαστούν |
| Τύπος σύνδεσης | WS85 |
| Εφαρμογή |
|
Γενικές εικόνες της οθόνης αποχέτευσης πολυουρεθάνου Pin & Legs:
Ασφαλής μεταφορά και χειρισμός.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Maple
Τηλ.:: +86 15103371897
Φαξ: 86--311-80690567