|
|
Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
| Πάχος: | 20 mm, 30 mm, 40 mm | ||
|---|---|---|---|
| Επισημαίνω: | 300x300 polyurethane dewatering screen,mining coal screen panels,polyurethane screen mesh for dewatering |
||
Τα αρθρωτά πάνελ σίτας πολυουρεθάνης είναι υψηλής απόδοσης μέσα κοσκίνισης κατασκευασμένα από πολυουρεθάνη ανθεκτική στην τριβή, συχνά ενισχυμένη με ενσωματωμένο χαλύβδινο πλαίσιο. Σχεδιασμένα για χρήση σε δονητικές σίτες, διαχωρίζουν και ταξινομούν αποτελεσματικά ένα ευρύ φάσμα υλικών — συμπεριλαμβανομένων αδρανών υλικών, άμμου, χαλικιού και διαφόρων ορυκτών. Η αρθρωτή τους φύση επιτρέπει γρήγορη αντικατάσταση μεμονωμένων πάνελ, μειώνοντας σημαντικά τον χρόνο διακοπής συντήρησης και το λειτουργικό κόστος.
| Υλικό | Χαλύβδινο πλαίσιο και επιφάνεια πολυουρεθάνης |
|---|---|
| Πάχος | 30mm, 40mm, 50mm |
| Μέγεθος Ανοίγματος | Πλάτος σχισμής 0,1mm - 2,5mm |
| Πλάτος Σίτας | 305mm, 500mm, 515mm (μπορούν να σχεδιαστούν και άλλα) |
| Μήκος Σίτας | 305mm, 610mm, 650mm, 915mm, 1200mm, 1220mm (μπορούν να σχεδιαστούν και άλλα) |
| Τύπος Σύνδεσης | Βίδες, Καρφί τριαντάφυλλο, Ταινία στερέωσης, Υποστήριξη ράγας |
Εξαιρετική Λεπτή Κοσκίνιση: Ιδανικό τόσο για υγρή όσο και για ξηρή λεπτή κοσκίνιση, καθώς και για πρωτεύοντα καθήκοντα διαλογής.
Σχεδιασμός κατά της απόφραξης: Τα κωνικά ή αυλακωτά ανοίγματα βοηθούν στην αποφυγή συσσώρευσης υλικού και απόφραξης — ειδικά με υγρή ή κολλώδη τροφοδοσία.
Μείωση Θορύβου: Οι εγγενείς ιδιότητες απόσβεσης της πολυουρεθάνης συμβάλλουν σε ένα πιο ήσυχο περιβάλλον κοσκίνισης.
Συσκευασία σε ξύλινο κιβώτιο για ασφαλή μεταφορά και αποθήκευση.
| Σίτα Πολυουρεθάνης | Σίτα Tufflex |
|---|---|
| Πλέγμα Σίτας Αφυδάτωσης Πολυουρεθάνης | Αρθρωτή Σίτα WS 85 |
| Πάνελ Σίτας Πολυουρεθάνης | Ανταλλακτικές Σίτες Rotex |
| Πάνελ Σίτας από Καουτσούκ | Πλέγμα Δονητικής Σίτας |
| Αυτοκαθαριζόμενο Συρμάτινο Πλέγμα | Σίτα Δονητή Σχιστόλιθου |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Maple
Τηλ.:: +86 15103371897
Φαξ: 86--311-80690567