|
|
Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
| Πάχος: | 20 mm, 30 mm, 40 mm | ||
|---|---|---|---|
| Επισημαίνω: | vibrating poly screen panels,poly screen panels yellow,linear polyurethane screen panels |
||
Υψηλής ποιότητας γραμμική δονητική οθόνη Σίτη από ανοξείδωτο χάλυβα με πλέγμα οθόνης πολυουρεθανίου για αποτελεσματικό έλεγχο
Το HUATAO Polyurethane Screen Mesh είναι μια πρωτοποριακή λύση ελέγχου που έχει σχεδιαστεί για απαιτητικές βιομηχανικές εφαρμογές, συμπεριλαμβανομένης της εξόρυξης, της επεξεργασίας άνθρακα, του λατομείου και της κατασκευής.Επεξεργασμένα από ελαστομερή πολυουρεθάνου υψηλής ποιότητας (PU)Με προσαρμόσιμα μεγέθη διαφάνειας και δομικά σχέδια, η εικόνα είναι εξαιρετική στην αντοχή στην φθορά, την αντοχή στη διάβρωση και τη μακροζωία, ξεπερνώντας τις παραδοσιακές οθόνες από μέταλλο και καουτσούκ.εξασφαλίζει ακριβή ταξινόμηση και υψηλή απόδοση για ξηρά ή υγρά υλικά.
| Υλικό | Χάλυβα και επιφάνεια από πολυουρεθάνιο |
|---|---|
| Δάχος | 30mm, 40mm, 50mm |
| Μέγεθος ανοίγματος | Διάμετρος τρύπας 0,1 mm - 2,5 mm |
| Διάμετρος οθόνης | 305 mm, 500 mm, 515 mm (άλλα μπορούν να σχεδιαστούν) |
| Μέγεθος οθόνης | 305mm, 610mm, 650mm, 915mm, 1200mm, 1220mm (άλλα μπορούν να σχεδιαστούν) |
| Τύπος σύνδεσης | Σιδεράκια, ροζ καρφίτσες, ταινία κοπής, υποστήριξη σιδηροδρόμου |
| Εφαρμογή |
|
Η ομάδα μηχανικών της HUATAO προσαρμόζει τις οθόνες αποχέτευσης για συγκεκριμένα χαρακτηριστικά υλικού, με πιστοποιημένη παραγωγή ISO 14001.με διαθέσιμες ταχύτερες επιλογέςΟ έλεγχος ποιότητας μας υπερβαίνει τα πρότυπα της βιομηχανίας, εξασφαλίζοντας αξιόπιστη απόδοση στο εργοστάσιο επεξεργασίας σας.
Ασφαλής μεταφορά και χειρισμός.
| Σκηνή ουρεθάνου | Εικόνα Tufflex |
|---|---|
| Διάφραγμα αποβρύθμισης από πολυουρεθάνιο | WS 85 Μοδική οθόνη |
| Πίνακες οθόνης από πολυουρεθάνιο | Εναλλακτικές οθόνες Rotex |
| Πίνακας ελεγχόμενης ελαστικής | Δικτυωτικό πλέγμα με δονητή οθόνη |
| Αυτοκαθαριστικό Wire Mesh | Εικονίδιο σχιστολιθικού μηχανισμού |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Maple
Τηλ.:: +86 15103371897
Φαξ: 86--311-80690567