|
|
Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
| Πάχος: | 20 mm, 30 mm, 40 mm | ||
|---|---|---|---|
| Επισημαίνω: | vibrating poly screen panels,new polyurethane screen,poly screen panels new |
||
| Υλικό | Ατσάλινο πλαίσιο και επιφάνεια πολυουρεθάνης |
|---|---|
| Πάχος | 30mm, 40mm, 50mm |
| Μέγεθος Ανοίγματος | Πλάτος σχισμής 0,1mm - 2,5mm |
| Πλάτος Οθόνης | 305mm, 500mm, 515mm (μπορούν να σχεδιαστούν και άλλα) |
| Μήκος Οθόνης | 305mm, 610mm, 650mm, 915mm, 1200mm, 1220mm (μπορούν να σχεδιαστούν και άλλα) |
| Τύπος Σύνδεσης | Βίδες, Καρφί τριαντάφυλλο, Ταινία στερέωσης, Υποστήριξη ράγας |
| Εφαρμογές |
Εξόρυξη: Ιδανικό για ταξινόμηση σιδηρομεταλλεύματος, χαλκού, ασβεστόλιθου και γρανίτη Επεξεργασία Άνθρακα: Αποτελεσματική αφυδάτωση και απολίπανση Συσσωματώματα & Λατομεία: Κοσκίνισμα υψηλής ακρίβειας άμμου, χαλικιού και θρυμματισμένης πέτρας Ανακύκλωση & Διαχείριση Αποβλήτων: Διαχωρισμός κατασκευαστικών απορριμμάτων και βιομηχανικών αποβλήτων |
| Οθόνη Ουρεθάνης | Οθόνη Tufflex |
|---|---|
| Πλέγμα Οθόνης Αφυδάτωσης Πολυουρεθάνης | Αρθρωτή Οθόνη WS 85 |
| Πάνελ Οθόνης Πολυουρεθάνης | Ανταλλακτικές Οθόνες Rotex |
| Λαστιχένιο Πάνελ Οθόνης | Πλέγμα Δονούμενης Οθόνης |
| Αυτοκαθαριζόμενο Συρμάτινο Πλέγμα | Οθόνη Σίτας Σχιστόλιθου |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Maple
Τηλ.:: +86 15103371897
Φαξ: 86--311-80690567