|
|
Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
| Διάμετρος σύρματος: | 2,5 χλστ | ||
|---|---|---|---|
| Επισημαίνω: | 12mm yellow wire rope screen,tufflex screen for quarry use,45mm aperture wire rope screen |
||
Κίτρινο συρματόσχοινο Tufflex 12mm με άνοιγμα 45mm, με μερικώς συγκολλημένη κατασκευή, σχεδιασμένο ειδικά για εφαρμογές λατομείων και εξόρυξης. Οι οθόνες αντικατάστασης Tufflex της Huatao διαθέτουν συρματόσχοινο επικαλυμμένο με πολυουρεθάνη, το οποίο υπερτερεί του παραδοσιακού πλεκτού σύρματος σε βασικούς τομείς λειτουργίας.
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβδινο σύρμα επικαλυμμένο με PU |
| Διάμετρος σύρματος | 2,5mm |
| Μέγεθος ανοίγματος | 5mm τετράγωνο |
| Αντοχή σε εφελκυσμό | 850 N/mm² |
| Εύρος θερμοκρασίας | -40°C έως +90°C |
| Βάρος | 12,5 kg/m² |
| Ανοιχτή επιφάνεια | 38% |
Η HUATAO εγγυάται κορυφαία ποιότητα στην αγορά με τα πάνελ Ultra-Wear, με εγγύηση 18 μηνών. Το παγκόσμιο δίκτυο logistics μας εξασφαλίζει παράδοση εντός 3 εβδομάδων για τυπικά μεγέθη, με προσαρμοσμένες διαμορφώσεις διαθέσιμες σε 4-5 εβδομάδες. Κάθε πάνελ υποβάλλεται σε αυστηρούς ελέγχους ποιότητας πιστοποιημένους κατά ISO 9001 για να διασφαλιστεί η βέλτιστη απόδοση στη λειτουργία επεξεργασίας ορυκτών σας.
| Οθόνη Ουρεθάνης | Οθόνη Tufflex |
|---|---|
| Πλέγμα Οθόνης Αφυδάτωσης Πολυουρεθάνης | Αρθρωτή Οθόνη WS 85 |
| Πάνελ Οθόνης Πολυουρεθάνης | Οθόνες Αντικατάστασης Rotex |
| Πάνελ Οθόνης από Καουτσούκ | Πλέγμα Δονητικής Οθόνης |
| Αυτοκαθαριζόμενο Συρμάτινο Πλέγμα | Οθόνη Shale Shaker |
Οι οθόνες συσκευάζονται σε υλικά ανθεκτικά στην υγρασία και τους κραδασμούς και επισημαίνονται για ιχνηλασιμότητα. Προσαρμοσμένα μεγέθη και επωνυμίες OEM ενσωματώνονται απρόσκοπτα.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Maple
Τηλ.:: +86 15103371897
Φαξ: 86--311-80690567